ELSE
Поени од реакции
210

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • P
  Абе пријател, што се трошиш за џабе??

  Ако човек сака да живее во илузија ОСТАВИ ГО!!

  Очигледно е дека некои сметаат дека нашиве специјалци го фатиле господ за ташак ама реалната слика е навистина друга, всушност не велам негативна, напротив за нашава мала армија нели како што не "научија" МПРИ и Буз Хамилтон не треба многу човечки кадар квантитативно туку нели мала, мобилна и брза армија и се е тоа океј
  • Ми се допаѓа
  Reactions: ELSE
  ELSE
  ELSE
  ги оставам само прво им објаснувам како стојат работите!
  P
  но за да биде Ефикасна и ефективна неопходно е соовремено вооружување за жал домашната наменска индустрија е уништена од безмозочниве политичари а системот саботиран али јебига, но сепак специјалците како за наши услови мислам дека се на ниво и дека за герилска војна токму тие и ќе бидат потребни.

  Секоја чест за непристрасноста, тоа е она што се цени.

  Поздрав.
  К
  друже што бидна со тоа семинарската за спец. единици што си ја правел??
  ELSE
  ELSE
  prijatel jas pravev mnogu seminarski i diplomski za specijalci i sl tipovi ti prativ na email edna
  К
  командо
  е нема пријателе :) bazepetrus@gmail.com
  прати повторно ако не те мрзи
  S
  што литература имаш за специални единици ???
  К
  Друже дај контакт на ПП. скајп/фб било што. ако може?
  С
  sniper.nk@hotmail.com

  Прати тука се што имаш, немај гајле не злоупотребувам :)
  С
  sniper.nk@hotmail.com

  Прати тука се што имаш, немај гајле не злоупотребувам :)
  С
  Друже,дај некако прати ми тоа проектите за специјални единици што си ги правел?

  Многу ме интересира да видам што-како :)
  ELSE
  ELSE
  okej nema problem samo daj mi email jas ke ti pratam ovie denovi da odam doma posto momentalno sum vo sk
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom