elena_sk
Поени од реакции
0

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • хелоу,

    Што направи со триаголниците?
    Мора да бидат испечатени еден после друг, или може еден под друг..?
    И дали може во ц++..?
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom