Ece
Поени од реакции
47

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • R
  ако не си приметила секој пише кај тој што сака да пише на профил... иди кај мене ќе видиш оти за секоја од овие пораки има одговор кај мене... така да... мислам оти не водам монолог... или нешто не е вред со мене?! :raz:
  реактив монолог си водиш или што? инаку интересно профилче, ми се свиѓа комбинацијата на бои:)
  R
  па нема ништо де... уживај, кулирај :wink:
  R
  ништо де... само си сфаќам некои работи... ДО МЕНЕ Е!!!
  R
  Зашто пола саат? кај ќе идеш??? вечер не ли излагаш? јас незнам што како ќе е...
  R
  еве ме, го праам профилот... хехе
  R
  Ти кај си... ја ете ме... ја се уклучувам ти се исклучуваш :( пак ли избега некаде сеа? хаха
  R
  Баш ми е мило :)
  иначе добар дееен :) :) :)
  F
  Мила треба да сватише дека 90% од моите излагања се полни со иронија и стварно не сум толкав мрчатор, ама глеам луѓево се палат на тоа, па ај малку да ги нервиурам.
  Инаку тоа со петок 13 часот..
  се собираме на дневно кафенце,кајгана пипл, утре пред теранова .
  ако сакаш ќе да дојдеш ќе ни биде мило да се упознаеме.
  позз
  F
  не ти пишувам више коментари чим ги бришеш..
  пфффффф
  мислев за бојата на профил:) а за сивото не те сваќам.значи алкохол во барот.ок но пази јас ко ќе пијам,пијам по гајба пиво:)
  од каде ти е бојава?супер профил...али несто вака за пиење да имаше:)))
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom