DiamondGirl95
Поени од реакции
0

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Здраво девојче, добредојде на форумов. Овде има неколку правила кои треба да се почитуваат.
  На кратко само, официјален јазик на форумов е македонскиот јазик, па се што е пишувано на друг јазик ќе биде бришено и санкционирано. Исто така пожелно е и на кирилица да се пишува, ради естетиката, a најмалку да се користат толку шаренила низ топиците, се губи уште толку прегледноста.

  Се читаме наоколу. :smir:
  M
  хммм добро дојде у кајгана....
  have a good time here:)
  и да дефинитвно добар профил браво:)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom