Recent Content by Canoner

 1. Canoner

  Портрети (ваши дела)

  by Krume Kirovski, on Flickr. by Krume Kirovski, on Flickr.
 2. Canoner

  Матура

  Ох, да!
 3. Canoner

  Матура

  Сандица, ХЕЛП МИ! <3
 4. Canoner

  Скијање и сноуборд

  http://kajgana.com/shto-treba-da-znaete-za-snoubordingot-pred-da-pochnete-so-nego Повели!
 5. Canoner

  Xperia X8

  Јас немам толкаво лошо искуство со истиот. Нема многу маани, а батерија му држи дури до 3,4 дена пошто имам инсталирано Advanced Task Killer, ваљда е поради тоа ама и онака јас многу не го форсирам. ;) --- надополнето: 28 август 2013 во 16:20 --- Баш мислам дека добро ќе ја прифати 4ката, ќе...
 6. Canoner

  Bokeh! (ваши фотки)

  Супер bokeh! Што објектив користеше?
 7. Canoner

  Xperia X8

  Некој дали знае да ми каже како да го апдејтувам мојот x8 на 4.0 ?
 8. Canoner

  Објективи

  Fala Mnogu DonJas !!! (y)
 9. Canoner

  Објективи

  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.517261741673718.1073741871.156499594416603&type=1 Некој да не знае да ми каже со каков објектив се сликани?
 10. Canoner

  Скијање и сноуборд

  а како да порачувам од интернет без paypal сметка ? :D --- надополнето: 24 јануари 2013 во 16:58 --- А може да дадеш поголемо образложение за натпреварите, датум, учесници, age limit, место, награди итн.. --- надополнето: 24 јануари 2013 во 16:59 --- Благодарам другар не се овие скапи, ама...
 11. Canoner

  Скијање и сноуборд

  anyone ?
 12. Canoner

  Скијање и сноуборд

  Да не знае некој кај можам овие да ги најдам во Македонија?
 13. Canoner

  Скијање и сноуборд

  Некој ако е заинтерсиран за купување на скии и кондури за скијање нека ме контактира во ПП.
 14. Canoner

  Bokeh! (ваши фотки)

  Истото го имам и јас направено со срцето, него еве нешто bokeh од вчерашниот снег.. On Flickr.
 15. Canoner

  Bokeh! (ваши фотки)

  Нешто и од мене.. Еве го и мојот профил на Flickr. Слободно контактирајте ме таму или на мојот e-mail.
На врв Bottom