B
Поени од реакции
1.040

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • zdravo Bosko, moze li nekoj sovet za sega i vo bliska idnina da mi kazes kade e najpametno da se kupi akcii?
  B
  bosko007
  НЕ. Во овој момент незнам што е паметно.
  Јас купувам КМБ на 5410 ден. и ОХБ околу 6600 ден. Претходно истите ги продавав КМБ на 5600/5500 и ОХБ на 6800 ден.
  Сакам да сум во игра затоа и купувам, но на краток рок може и да изгубам . . .
  Извини што каснам, но еден период бев неактивен.
  C
  zdravo Bosko,dali aktivno trguvas na berza?
  B
  bosko007
  Да активно тргувам . . . Сега ми е основна дејност . . . Професионален самостоен инвеститор :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom