Recent Content by boogeyman

 1. boogeyman

  Масакрот кај Смиљковско езеро | Осудените пуштени да се бранат од слобода

  шпекулации има еден куп. мене ме интересира кое беше официјалното соопштение на МВР за тоа кој ги нашол.
 2. boogeyman

  Масакрот кај Смиљковско езеро | Осудените пуштени да се бранат од слобода

  Смилковско езеро има само караш и америчко сомче, активни се било кога во денот, не мора да одиш на ноќен риболов за да ги закачиш
 3. boogeyman

  Масакрот кај Смиљковско езеро | Осудените пуштени да се бранат од слобода

  :pos: абе другар, смилковско езеро не е подлабоко од 2 метри(преку сила), тоа е една работа! како второ, рибата во овој период од годината е најактивна преку ден затоа што ја користи сончевата топлина и тогаш е најактивна!
 4. boogeyman

  Масакрот кај Смиљковско езеро | Осудените пуштени да се бранат од слобода

  ноќни рибари на Смилковско езеро, многу чудно :cautious:
 5. boogeyman

  Паралела 1939-2012

  отвораш нова тема затоа што те банираа од една друга, па сега тука труеш. се надевам дека администраторите го следат оовој интересен и искомплексиран карактер. не ти реплицирам на наредното, не заслужуваш повеќе од едно, па затоа не се замарај.
 6. boogeyman

  Масакрот кај Смиљковско езеро | Осудените пуштени да се бранат од слобода

  ти шепнала министерката, признај... ама ти не си сигурен пошто додека ти шепкала, те голицнала малце со бркот и не си дослушнал :) јасно е дека се пребегани во Космет... ако се контактирани службите на соседните држави(читај соседната држава) за помош... читај меѓу редови
 7. boogeyman

  Масакрот кај Смиљковско езеро | Осудените пуштени да се бранат од слобода

  ете и тоа дојде на ред да го чуеме... на министерката И СЕ ЧИНИ дека ситуацијата е под контрола!
 8. boogeyman

  Евро 2012 - албум со самолепливи сликички

  ова е уште тазе, 2006... нема да постигне некоја цена! но затоа гледај тука!
 9. boogeyman

  Евро 2012 - албум со самолепливи сликички

  е а само да знаеш каква цена би му постигнал на тој албум за едно 10 години на ebay, од к...т ќе си гризнеш што не си го дособрал, ако не си. али тогаш и без око и без к.р :) има луѓе што не размислуваат како тебе(твоето размислување воопшто не е погрешно) и сакаат да имаат нешто што ќе им...
 10. boogeyman

  Евро 2012 - албум со самолепливи сликички

  да, го земав албумот. знам дека дека во македонски спорт во вторник ќе има албум, ама не можев да чекам. не следат сликички со албумот и не знам дали некогаш следеле, не се сеќавам .
 11. boogeyman

  Евро 2012 - албум со самолепливи сликички

  пошто го поставив прашањето во погрешна тема, еве наменски отворам тема за размена на сликички: има некој што собира сликици Еуро 2012 од Панини? Само што почна, ај да присобереме нешто дупликати па да се организираме за размена!
 12. boogeyman

  Сликички од фудбалери

  абе има некој што собира сликици Еуро 2012 од Панини? Само што почна, ај да присобереме нешто дупликати па да се организираме за размена!
 13. boogeyman

  Лига на шампиони 2011/12

  хихихихихихихихихихихи, КПК!!!!!!! браво за полуфиналето во КПК!!!!:pos: и пак изгубивте со 20 гола разлика!!!! :pos: нека, нека, битно се радувате!
 14. boogeyman

  Лига на шампиони 2011/12

  кое полуфинале вардарци?
 15. boogeyman

  Лига на шампиони 2011/12

  ај ти мене потсетиме кое полуфинале, кое натпреварување?
На врв Bottom