aiwa
Поени од реакции
273

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • па да, од март наваму( полусезона ) се навијаше јако на свите утакмице
  Дефинитивно нема...ама само повеќе се нервирам заради некои идиотски размислувања и постови!!!:mad:...сепак фала:pipi:
  Абе цел ден не пишував намерно, а читав што пишувавте. Иначе мнооогу ми е лошо и тапа се осеќам...ама баш ТАПА!:':)(
  епа мило ми е што Тетекс има фанои надвор од Тетово. Е лично те каним на Тетекс - Вардар.. после 2 кола се игра, ако си слободен биди ни гостин. позз
  хаха, не бе друже. што има заканучки у тоа што те прашав од кој град си.. мн пријателско ми беше прашањето. Бш ради тоа што си фан на тетекс колку што можем да приметим а не си од Тетово, ради тоа ме интересираше од кој град си.. не ме сваќај одма погрешно :D
  jas imav minatata godina zemeno pari od kladilnica, ne sum platil danok, ako mi dojde kazna ke ti kazam :), ne sum siguren, ama mislam deka ne bi trebalo da se plaka za toa.
  bratce probaj da vlezes da napravis account preku sajtot na teteks znaci da kliknes na banerot i preku nego da igra posto eden prijatel moj go pravi sajtot i valjda ke mozes da ja izigras samo teteks deka jas minatiot vikend taka ja izigrav dvojka so turnovo ama samo 5 evra staviv a i so toa sajatot na teteks dobival odredeni benificii pozz
  Хах, не сум бил ја тогаш :) Претпоставувам сите се држеле за глава :) Не е ни битно.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom