Airbus
Поени од реакции
146

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Airbus ...:)
    Гледам дека си на ИКИ. Сакам да се запишам и јас таму само ја утнав матурата и имам 87,5 поени ама со оглед дека годинава математика беше многу слаба матурата, мислам дека ќе влезам во тие 55 души(приватна квота). Ти искрено што мислиш ? ПозЗ
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom