Хејтер
Поени од реакции
1

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Епа бев у право ама ипак упатив навреди:) ја трета у хемиско. Инаку вака од Ѓорче.
  Профилот беше баниран хаха. До вчера до 19. Се среди сеа океј е. Инаку со офисот океј е. Напраив тоа. Али курац, сеа уште два иам проекти. А не нарушуваш бе, уживај. Него ти од кај си, колкав си?
  filipronaldo, шо ти се задесило со профилот? :/
  неможам да ти пратам ни порака на профил ни приватна, па морам вака.
  Иначе тоа е, ебано школо. психички се пореметивме више. муки.
  со среќа со офисот.
  пиши АКО го прочиташ ова НЕКАД! :/
  Не идам у школо, иам пун курац страни за пишување по бизнис, неам офис, неможам да инсталирам и така. Кај тебе?
  Во линијата со Одговор Цитирај и Мулти цитат скроз лево имаш една ѕвездичка (што педерски нејќе да се копира). Кликни на неа, ќе ти искочат две понуди, Се согласувам (зеленко односно позитивна репутација) и Не се согласувам (црвено односно негативна репутација). Пошо ти уште немаш доволно репутација добиено, твоите ќе бидат светло тегет коцки али гајле ти е. Светло тегет на се иде. Ако има уште нешто слободно прашај=)
  Нема везе бе. Битно да ти кажам. Инаку опасен албум имаш хаха.
  Се заебаав бе:) не сфаќај ти одма озбилно. И пишувај кај другите на профил коа збориш со нив за да можат да видат и да ти вратат=) (добронамерен предлог)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom