Довичински -

Биoграфија нема, Чак Норис ја зема

Кошарка
Локација
Пехчево
Пол
Машко

Потпис

Довичински_Јуниор


Шта је шабани ? Шта сте се усрали!
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lrcqzcxkLy1ql83dpo1_500.gif :)

Заследени членови

Следачи

Трофеи

 1. 20

  Машина

  1000 пораки? Импресивно!
 2. 25

  Староседелец

  Честитки! Три години Кајганџија. Добивате 25 поени.
 3. 20

  Идол

  Вашата содржина им се допадна на повеќе од 500 членови. Вие станувате вистински идол на нашиот форум.
 4. 15

  Куќата части

  Вие сте вистински ловец на трофеи. Собравте повеќе од 60 поени и заработено 20 допаднувања. Поради тоа, добивате 15 наградни поени од "куќата".
 5. 20

  Форум легенда!

  Вашата содржина привлече 200 допаднувања, продолжете така.
 6. 10

  Им се допаѓам!

  Вашите мислења им се допаднале 50 пати на останатите членови!
 7. 7

  Среќна седмица!

  Трофеј кој се освојува после 7 дена членство, 7 напишани пораки и 7 допаднати мислења.
 8. 15

  Годишнина

  На нашиот форум сте регистрирани точно 1 година. Како награда за верноста добивате 15 поени.
 9. 2

  На некој му се допаѓате

  На некого му се допаѓа едно од вашите мислења. Продолжете така!
 10. 10

  Несопирлив!

  Напишавте повеќе од 100 пораки. Се надеваме дека за ова ви беше потребен повеќе од 1 ден!
 11. 5

  Зависник

  30 напишани мислења. Сигурно ви се допаѓа тука!
 12. 1

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.
На врв Bottom