Вондерфул
Поени од реакции
157

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ај математика не е проблем. Физика џабе ми е математичко А, некако не ја сакам како наука, а претпоставувам никој друг:)
  :vozbud: Тројца ќе бидеме :)

  Инаку нашиов смер се полнел откако ќе ги одбијат од медицина у втор уписен рок.
  Не може да не се оформи. Двајца - двајца:)
  Али како ми тргнало мене. Во трета во средно не ни се оформи математичко Б и морав на мат-А да одам.
  Мислам дека се погодивме во период кога немало многу луѓе што се упишувале и затоа не сме виделе никој. Не може да сме само јас и ти на аналитичка биохемија. :)
  Terrorizing? Nooo...sry, if u felt that way.
  Само ги следев моите Шерлок и Вотсон способности :)
  Да, бев денес и дури еден имаше за аналитичка биохемија што аплицираше. Испадна јас да сум бил тој еден.
  Препразно беше денес, за 3 минути завршив работа:)
  Мислам дека на 26ти сигурно ќе не има во примени:)
  Со колку поени конкурираш?
  Јас имам некои 97,2 и тоа малку ме плаши. Мислев малку да не се.
  Најверојатно се гледаме од 15ти :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom