Бубо
Поени од реакции
6

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • G
  Кај мене сичко е по старо.. досадничко. Глорија ми га нема...
  G
  Хелооу, ќе може ли да ја поздравеш Глорија од мене?!?!
  Иначе она как е? Шо има ново?
  Ее брачет имаше ме оддамна па откажах се и по 5-6 месеци пауза се враќам повторно во полн ек.
  Бате,и тоа што слаткар има глуп глас и дека не му се слуша гласот не ти се свиѓа ?според мене ептен глупава причина..како не му се слуша гласот?си слушнал?или само полетај и дека гитара има и не е мн убаво(според тебе),слушни друго,па ќе видиш..тој си е комерцијала..сам си кажа дека прави паари..т.е си се продава..па сеа тој си свати нема леб од андерграунд-от па си се префрли комерцијала,ем си има пари,ем популарен,ем праши што му сака курот,ем курот не му чуе за ништо.разумеш брате?и што не е денеска комерцијала бе другар..и ја така мсилев пред некое време..ама сватив..така да..остај тоа комерцијалата..
  Ств. малце глупаво е ти у партија..али океј..нвм..ти си знаеш..само мое мислење дека е глупаво..али ок..
  а за слаткарот..остај го слаткар и токсикологија..групата си е океј..+слаткарот..не дека го сакам кузнај колку!порано го мразев..ама сватив дека нема зошто да го мразам и дека сум тргнал по умот од некој што го мрази..океј ми е слаткар..арна си е токсикологија вака..ако излези малце ќе се запусти..а вака и поише популарност и дава..
  Ој забораив да ти вратам..али на мсн пишав..море..ц ц ц уште од мал за партии ова она..излези од групата..хаха..мал си..и не го мрази слаткарот толку!!хаха
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom