Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.440
Поени од реакции
2.434
nebitno e koj go napravil ZA ZENATA. Gleash kolku si licemerna? Se dodeka i godi na zenata, ok e se drugo. Vi ebam krvta kurvinska pokvarena.
Автоматски споено мислење:


Прегледај го приврзокот 390390
Жена и политичар немаш поштени.
Помири се.
Шо ми мења мене кој го направил мое си е сум си го родила, а тебе ако ти мења твој проблем хахахаха
 
Член од
20 април 2023
Мислења
985
Поени од реакции
2.419
Жена и политичар немаш поштени.
Помири се.
Шо ми мења мене кој го направил мое си е сум си го родила, а тебе ако ти мења твој проблем хахахаха
e ova drugari e za vo potpis. konechno se ispushti nekoja od lagite koi gi kazuvaat sekoj den i ispadna pravoto lice
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.207
Поени од реакции
21.933
Кога ќе фрли Путин неколку атомки и се ќе се сруши и ќе дојдат ванземаљците и ќе копаат по рушевини барајќи остатоци од живот, а последно машко човечко суштество ќе остане @мкд владе а последна жена јас, е дури и тогаш јас ќе бегам и трчам колку нозе што ме држат во внатрешноста на џунглата бегајќи од таа напаст. Спасувај се ко може.
Aha ke begas, ke begas. Ke mi se nacrtas kako posrano pred bunkerot, zasolnisteto ili so i da e i ke mi recis, abe Vlade aj ako sakas ogan zapali mi, zamrznav, nekoe zivotince ulovi mi, umrev za jadenje, mi vleze mecka vo kolibata, odi izbrkaja, daj podnapraja vratata, me ubi promaja...... :sneaky:
 
Член од
20 април 2023
Мислења
985
Поени од реакции
2.419
Aha ke begas, ke begas. Ke mi se nacrtas kako posrano pred bunkerot, zasolnisteto ili so i da e i ke mi recis, abe Vlade aj ako sakas ogan zapali mi, zamrznav, nekoe zivotince ulovi mi, umrev za jadenje, mi vleze mecka vo kolibata, odi izbrkaja, daj podnapraja vratata, me ubi promaja...... :sneaky:
i ke ja boli glava koga kje treba da te olesni
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.207
Поени од реакции
21.933
e ova drugari e za vo potpis. konechno se ispushti nekoja od lagite koi gi kazuvaat sekoj den i ispadna pravoto lice
Abe ko vi velam jas begajte podaleku od mazena ostaena so deca ko da e leprozna, vie ne pa ne :mad:
Автоматски споено мислење:

i ke ja boli glava koga kje treba da te olesni
Aha, ke ja boli. Si znaat tie koga gi boli glava. Ko ke mu zasviri stomaceto, nisto nema da ja frka.
Niedno zensko vo istorijata od glad ne umrelo ;)
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.440
Поени од реакции
2.434
Abe ko vi velam jas begajte podaleku od mazena ostaena so deca ko da e leprozna, vie ne pa ne :mad:
Автоматски споено мислење:


Aha, ke ja boli. Si znaat tie koga gi boli glava. Ko ke mu zasviri stomaceto, nisto nema da ja frka.
Niedno zensko vo istorijata od glad ne umrelo ;)
Staj si go u potpis, vise ko lomplejka rasipana si po temive so iskazov.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.207
Поени од реакции
21.933
Staj si go u potpis, vise ko lomplejka rasipana si po temive so iskazov.
Ti dopisi vo potpis i zena majka kralica ( malce podostaena) :sneaky:.
Tuku to so imav da kazam, kazav. Potamu sekoj so svoj um.
Svincinjata sami nema da se naranat, treba nekoj i zobca da mu frli :toe:
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.981
Поени од реакции
35.953
Ti dopisi vo potpis i zena majka kralica ( malce podostaena) :sneaky:.
Tuku to so imav da kazam, kazav. Potamu sekoj so svoj um.
Svincinjata sami nema da se naranat, treba nekoj i zobca da mu frli :toe:
Викни ја очајната да ти помогне, може ќе се зближите :D
Вака ве замислувам:
1694423358164.png
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.440
Поени од реакции
2.434
Викни ја очајната да ти помогне, може ќе се зближите :D
Вака ве замислувам:
Прегледај го приврзокот 390394
A ja te javam subav si rozev :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
I kukast krst sum ti nacrtala da znae vlade kaj da mava so sekirceto.
Автоматски споено мислење:

Zaburkaj cupe, zaburkaj so muceto oti nikoj vakva nema da te trpi. Ne alfa, ne beta, posebno ne Balkan men. Pak ke ti gi manat klocite porano ili pokasno :sneaky:
Ja gi mavam klocite pred da mi gi mavnat bez gajle. Ti sekiraj se tebe da ne ti mavne stikla vo glava nekoja albanka.
 
Член од
7 ноември 2011
Мислења
3.008
Поени од реакции
3.752
Љубомори ко и сите погоре, еден фрли со камен и сите по него навалија, типично за чопоративен менталитет на размислување на стадото.
Остај ги, тие се вмро, на нив им се плачи за путка ама нема.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.513
Поени од реакции
7.042
Seljanduro ajt na baustela i ne propovedaj vamu. Nepismeno kopito, na majka ti pickata crnec ja sirel. Da mozes so toa retardiranata bucuk glava da iskocis niz nea.
Автоматски споено мислење:


Poznavas ti ljencugi ko tebe i nesposobni, e toa poznavas. Luge uspesni vo rabotata lele llelee pa nejkele deca breeej, on poznaval abe odi setaj be. Deca ti nema da imas, toj kretenski tupav gen ne treba da se siri za dobrobit na covestvoto. Koja kje ti rodi tebe debilu? Ne se rodila taa krava use.
Lele ubaa taa imala i kristalna topka i me videla na Baustelle i videla dali imam ili nemam deca.

Jebiga taka e so vistinata boli.
Zatoa vikaat pokri se i cuti.
Автоматски споено мислење:

Ti ne me stavaj mene vo usta ne mies zabi, kje fatam salmonela,
Abe neznam dali @мкд владе mie zabi ama poverojatno e da fatish salmoneli od stari jajca
 
Последно уредено:

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.981
Поени од реакции
35.953
A ja te javam subav si rozev :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
I kukast krst sum ti nacrtala da znae vlade kaj da mava so sekirceto.
Од толкава азбука кукаст крст ископа :lolzz:

Обележи си еден знак кај да те боцни со колчето, да не треба да праќаш цел тим по пензијата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom