Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
22 август 2022
Мислења
453
Поени од реакции
1.584
Abe sooo, nema greska.
Па шо. Мене колку ми е тешко да дојдам до ниво да навредам, зар не? Значи секој може да се воздржува.

Па така е. Жените се поаудитивни од мажите. Убав збор, убав однос им е една од најважните работи. Тие што трпат ќотек, или немаат кај да одат, или не им одговара да одат, или имаат некоја поразлична психолошка состојба. Ќе го сакам ако ми скрши заб, мало сутра.
 
Последно уредено:
Член од
9 февруари 2016
Мислења
1.326
Поени од реакции
3.329
Убав збор, убав однос им е една од најважните работи.
Ау не. Вакви се можеби 5% од девојките, другите сакаат сељачана. Затоа најубавите девојки често завршуваат со тешки копита.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.207
Поени од реакции
21.933
Па така е. Жените се поаудитивни од мажите. Убав збор, убав однос им е една од најважните работи. Тие што трпат ќотек, или немаат кај да одат, или не им одговара да одат, или имаат некоја поразлична психолошка состојба. Ќе го сакам ако ми скрши заб, мало сутра.
Ti ima nekoj skrseno zab pa da znaes dali ke go sakas ili ne ? Te ima voopsto naslakano nekoj pa sto si tolku sigurna vo toa sto go tvrdis :cautious:
 
Член од
22 август 2022
Мислења
453
Поени од реакции
1.584
Ау не. Вакви се можеби 5% од девојките, другите сакаат сељачана. Затоа најубавите девојки често завршуваат со тешки копита.
Зборам за здрави, женствени жени.
Инаку имало еден екстремен случај кога арабеск музика била хит во Турција, една од најпознатите пејачки што му се враќаше на еден стално дури и откако по настап најми да ја полијат со киселина едвај преживеала и оттогаш еден дел од лицето со косата го покривала на настап. Ама мислам дека кутрана имала и daddy issues ем ради нејзината ситуација по дома ем ради фактов што он беше така бајаги постар. Да, господинот на крај ја убил.

Ti ima nekoj skrseno zab pa da znaes dali ke go sakas ili ne ? Te ima voopsto naslakano nekoj pa sto si tolku sigurna vo toa sto go tvrdis :cautious:
Да беше така како што велиш, не би се мачеле да склепуваат сонети и серенади. Одиш, 2,3 шамари и твоја до век.

Појавата на Aqua Tofana е жив доказ колку им било по ќеф ќотек да јадат кога развод бил забранет. Иако сум многу против ова.
 
Последно уредено:
Член од
17 април 2023
Мислења
275
Поени од реакции
361
Последно уредено:
Член од
22 август 2022
Мислења
453
Поени од реакции
1.584
Алфа мажи ни мора да тепаат, ни да галат. Затоа се алфа. Алфа за себе ни мора нешто да кажува ниту пак да докажува.
 
Член од
13 април 2021
Мислења
3.268
Поени од реакции
10.963
Поентата на текстот е дека жените ќе ги заборават експресно сите боксови од мажите само да им уплатат на стоматолог сите златни заби да им бидат.Ако фраерот бил тежок деген чим на женско дига рака оваа златнава е за во психијатриска болница Бардовци и тоа на подолг рок.
Мислам дека напишаното е сарказам и иронија.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.207
Поени од реакции
21.933
Ау не. Вакви се можеби 5% од девојките, другите сакаат сељачана. Затоа најубавите девојки често завршуваат со тешки копита.
Ete sega muabeti :mad:
Автоматски споено мислење:

Да беше така како што велиш, не би се мачеле да склепуваат сонети и серенади. Одиш, 2,3 шамари и твоја до век.
Ne mesaj situacija i kjotek ;)
Tuku nebitno toa, drugo te prasav.
Te ima nekoj dosega naslakano pa sto si vaka sigurna ? I nemoj so muabeti od tipot, edna drugarka mi kazvase, nejze sestra mu mu kaza :sneaky:
 
Член од
22 август 2022
Мислења
453
Поени од реакции
1.584
Ete sega muabeti :mad:
Автоматски споено мислење:


Ne mesaj situacija i kjotek ;)
Tuku nebitno toa, drugo te prasav.
Te ima nekoj dosega naslakano pa sto si vaka sigurna ? I nemoj so muabeti od tipot, edna drugarka mi kazvase, nejze sestra mu mu kaza :sneaky:
Ако многу те интересира ќе ти дадам контакти па сам си се распрашај.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.207
Поени од реакции
21.933
Ако многу те интересира ќе ти дадам контакти па сам си се распрашај.
Ne bas, no malce kako da ja promasvas poentata na prasanjeto.
Isto kako da sum te prasal dali znaes kolku boli koga ke ja skrsis rakata, a ti mi odgovoris znam , epten boli.
Ja imas skrseno dosega?
Ne.
E pa od kaj znajs kolku boli.
Isto i ti, tvrdis nesto za sto mislis kako bi izreagirala vo nekoja hipoteticka situacija, bez realno iskustvo.
Eheee kolku rekle taka kako ti pa posle pu pu nevazi.
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.440
Поени од реакции
2.434
Ne bas, no malce kako da ja promasvas poentata na prasanjeto.
Isto kako da sum te prasal dali znaes kolku boli koga ke ja skrsis rakata, a ti mi odgovoris znam , epten boli.
Ja imas skrseno dosega?
Ne.
E pa od kaj znajs kolku boli.
Isto i ti, tvrdis nesto za sto mislis kako bi izreagirala vo nekoja hipoteticka situacija, bez realno iskustvo.
Eheee kolku rekle taka kako ti pa posle pu pu nevazi.
Жена која има каде да оди, не ти седи со насилник, има жени кои даваат втора шанса, ама има различни искуства. Претежно негативни, насилникот си продолжил со насилството. Мажите се посилен пол неможеме ништо против тоа, едини начин да се заштитите е да се тргнете од насилникот.
 
Член од
22 август 2022
Мислења
453
Поени од реакции
1.584
Ne bas, no malce kako da ja promasvas poentata na prasanjeto.
Isto kako da sum te prasal dali znaes kolku boli koga ke ja skrsis rakata, a ti mi odgovoris znam , epten boli.
Ja imas skrseno dosega?
Ne.
E pa od kaj znajs kolku boli.
Isto i ti, tvrdis nesto za sto mislis kako bi izreagirala vo nekoja hipoteticka situacija, bez realno iskustvo.
Eheee kolku rekle taka kako ti pa posle pu pu nevazi.
Ок, во право си.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.207
Поени од реакции
21.933
Жена која има каде да оди, не ти седи со насилник, има жени кои даваат втора шанса, ама има различни искуства. Претежно негативни, насилникот си продолжил со насилството. Мажите се посилен пол неможеме ништо против тоа, едини начин да се заштитите е да се тргнете од насилникот.
Mnogu vo krajnosti vlegvate, nikoj ne rece da mu sluzi kako vrekja za boksovanje, ali doticnata napisa nesto vo smisla, nejze da ja opuli maskoto na strana ke mu go pamtela milion godini, ne pak da i vrzel edna vospitna.
Znaci ne so nema da mu go pamti tuku i ke se vrati kako popce . Iljadnici pati dosega videno.
I da site imale kaj da se vratat, nikoja na ulica ne e najdena, taka da batalite so glupi muabeti kako mali gjokica zamislja ljubav.
Автоматски споено мислење:

Ок, во право си.
Znam deka sum vo pravo :sneaky:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom