Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
1 септември 2023
Мислења
1
Поени од реакции
1
Pozdrav svim forumašima. Jedna molba, ako može neko da pomogne sa domaćom listom sa brzim sport klubom, bio bih mu veoma zahvalan. Hvala u napred i veliki pozdrav :)
 
Член од
25 март 2017
Мислења
132
Поени од реакции
218
Druže ne radi na toj adresi više... Ja kada ga upišem izbaci mi da je server down... A imam izvučene sve mac adrese
u web browseru pise 403 Forbiden a ubacis li ispravan mak recimo u SFP odradide sve kako treba.
Ako si ga skenirao bez proxi vjerovatno si "popusio bananu" sto bi se reklo kosarkaskim zargonom.
LP
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
u web browseru pise 403 Forbiden a ubacis li ispravan mak recimo u SFP odradide sve kako treba.
Ako si ga skenirao bez proxi vjerovatno si "popusio bananu" sto bi se reklo kosarkaskim zargonom.
LP
Nisam ga skenira, izvadio na staromodan način haha, bio je otključan i na izvolite :) a meni izbaci ono kao da sam blokiran.... ali i sa proxy isto u stvari izbaci mi neki error 1003 ili kako već
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
Trebalo bi da piše Cloudflare poruka "Greška 1020: Pristup odbijen" pojavi se u slučajevima kada pokušaš pristupiti URL-u na web lokaciji zašticenoj Cloudflareom. Cloudflare može blokirati IP adresu ako smatra da je opasna ili neželjena, ostavljajuci vas zakljucanim.
Mene je blokirao...a i nema nesto spec da se zezam s njime...(naravno to je individualna stvar)
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
419
Поени од реакции
506
Pozdrav društvo.Evo prošle pune dvije godine kako nisam ništa scenirao.Juče uključio stari PC-i i nemogu vjerovati lako sam sve zaboravio.Imam dosta ti scennera od OB,zamam,losmijev,salezli,emd.Uanima me dali se još preko njih scenira i ima li još nešto naprednije.Dali je još aktualno sceniranje preko Xenu.Hvala na odgovorima i živi bili.
 
Член од
7 април 2015
Мислења
2.659
Поени од реакции
1.542
Jel može m3u link/lista od Nova Hrvatska i HRT1/2 u PM, ne trebaju druge kanale. Kumovi počinju u ponedjeljak, a uskoro i Potjera, Milijunaš, pa da se ima nešto za pogledati.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom