Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
16 јули 2021
Мислења
263
Поени од реакции
599
Стандардите кои ги спомнуваш ги наметнуваат списанијата за жени, напишани од жени. :D

Но не за џабе постои изреката:
По облеката те примаме, по паметот те испраќаме.

И те како постојат жени на кои и други жени им завидуваат на душата и умот кои го поседуваат. Таквите жени нормално се зафатени. :гик:
^What he said.

Жените си ја имаат мувата на капата, па и викаат иш. Повеќето веќе имаат игра (внимание од мажи) но од женска завист ги боли зашто не го имаат вниманието на кремот, на типците со вајано тело и пари, и тука комплексите се продлабочуваат, па затоа истите списанија влагаат јако у игра, ама да де, ние сме гледале само површно, они коа ќе не погледнат, директно во душата ни гледаат, инстант не знаат, и го прескокнуваат физичкиот изглед...да да, секако...
 
Член од
17 април 2023
Мислења
275
Поени од реакции
361
Se e toa vo red, no sto nudis Ti za vozvrat. Koi kvaliteti ti gi imas koga i ne e nekoja tajna deka edno dobri 2/3 od platata ja trisite na sminka i obleka za da licite na nesto. Da ve vidi nekoj nenasminkani ili vo 6 sabajle koga ste na fabricki podesuvanja, kosa ke mu se kreni.
Tuku reci arno filtri sto ima na socijalnite mrezi da si bildate ego oti jas licno dosega nemam videno profilna slika na niedna slikana bez filtri, onaka kako sto ve dala majka priroda.
neka mu ja mislat tie sto fatile takvi devojki/ozenile takvi zeni :giggle:
nema ubav klosar.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.208
Поени од реакции
21.937
neka mu ja mislat tie sto fatile takvi devojki/ozenile takvi zeni :giggle:
Sakas da kazis deka osven pickinata magija poseduvas i drugi kvaliteti ?
Inaku za niv bas i prasuvav, koi se tie vo slucaj da ne me sfati pa da imas tolku visoki standardi i ocekuvanja od sprotivniot pol :cautious:
 

LustingVertigo

Snopdan Dogovich
Член од
1 декември 2017
Мислења
780
Поени од реакции
1.076
Se e toa vo red, no sto nudis Ti za vozvrat. Koi kvaliteti ti gi imas koga i ne e nekoja tajna deka edno dobri 2/3 od platata ja trisite na sminka i obleka za da licite na nesto. Da ve vidi nekoj nenasminkani ili vo 6 sabajle koga ste na fabricki podesuvanja, kosa ke mu se kreni.
Tuku reci arno filtri sto ima na socijalnite mrezi da si bildate ego oti jas licno dosega nemam videno profilna slika na niedna slikana bez filtri, onaka kako sto ve dala majka priroda.
Nudat besplatna glavobolka, toksicitet, drami itn
 
Член од
17 април 2023
Мислења
275
Поени од реакции
361
poseduvas i drugi kvaliteti ?
Inaku za niv bas i prasuvav, koi se tie vo slucaj da ne me sfati pa da imas tolku visoki standardi i ocekuvanja od sprotivniot pol :cautious:
da, imam visoki standardi i gi imam dobieno istite tie visoki standardi kaj masko a za drugiot del od prasanjeto
glupavo e sam sebe da se falis treba drug da kaze a i ne gledam poenta da se reklamiram tuka. :pipi:
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.208
Поени од реакции
21.937
da, imam visoki standardi i gi imam dobieno istite tie visoki standardi kaj masko a za drugiot del od prasanjeto
glupavo e sam sebe da se falis treba drug da kaze a i ne gledam poenta da se reklamiram tuka. :pipi:
E aj sega deckoto da go naterame da napravi profil tuka za da te ispofali.
Hipoteticko prasanjeto bese, sto treba zensko da ima za da moze da si dozvoli da ima tolku visoki pobaruvanja, nastrana pickinata magija :cautious:
Автоматски споено мислење:

sto e klosar za tebe?
Pa ti napisav vo postot vo koj me citiras, citni malce.
Od maska gledna tocka klosar e bas toa sto e, klosar, no tuka ne zborame za ulicnite pitaci, bezdomnici itn itn tuku ......
 
Член од
17 април 2023
Мислења
275
Поени од реакции
361
aj sega deckoto da go naterame da napravi profil tuka za da te ispofali.
Hipoteticko prasanjeto bese, sto treba zensko da ima za da moze da si dozvoli da ima tolku visoki pobaruvanja, nastrana pickinata magija :cautious:
istite kvaliteti sto kazav deka treba da gi poseduva i maskoto osven za humor mislam deka moze na zensko da se progleda niz prsti posho bukvalno e umren humorot kaj zenski. :pos:


Od maska gledna tocka klosar e bas toa sto e, klosar.
odlicna koncizna i razbirliva definicija.
 
Член од
13 април 2021
Мислења
3.268
Поени од реакции
10.963
nesreden, ulicar i sl.
Клошар во суштина значи скитник/бездомник. А тоа што ние си го користиме терминот клошар за неандерталско однесување е друга ствар. Инаку и убавите мажи може да бидат такви клошари.
 

LustingVertigo

Snopdan Dogovich
Член од
1 декември 2017
Мислења
780
Поени од реакции
1.076
da, imam visoki standardi i gi imam dobieno istite tie visoki standardi kaj masko a za drugiot del od prasanjeto
glupavo e sam sebe da se falis treba drug da kaze a i ne gledam poenta da se reklamiram tuka. :pipi:
Велиш глупо е сам да се фалиш дур се фалиш самата во истиот цитат, ultimate hypocrisy.

Тешко скроз.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom