Препораки за доктори специјалисти/супспецијалисти

Член од
6 ноември 2017
Мислења
9
Поени од реакции
1
Здраво
Ако може да ми препорачате добар доктор за дијабет
 
Член од
6 ноември 2017
Мислења
9
Поени од реакции
1
Ивица Смоковски.
Благодарам
Автоматски споено мислење:

Ве молам препорака за добар кадиолог било државно или приватно ( 67 годишен пациент)
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
18.366
Поени од реакции
9.928
Благодарам
Автоматски споено мислење:

Ве молам препорака за добар кадиолог било државно или приватно ( 67 годишен пациент)
Има многу добри кардиолози на државно....но ако е за операција, тоа е веке друго прашање....државно немаш таков доктор.
 
Член од
22 јули 2023
Мислења
1
Поени од реакции
0
Ве молам за препорака за добар хематолог, било државно или приватно.
 
Член од
16 август 2019
Мислења
88
Поени од реакции
171
Здраво, знае некој дали може приватен преглед кај Јован Ивчев на урологија и кои денови? Термини нема, а не можам ради работата со приоритетен упат цел ден да чекам.
 
Член од
16 март 2019
Мислења
3.216
Поени од реакции
5.146
Здраво, знае некој дали може приватен преглед кај Јован Ивчев на урологија и кои денови? Термини нема, а не можам ради работата со приоритетен упат цел ден да чекам.
Prasaj na telefon Dr koga e dezren dezuraat 24 casa ( togas I zemi upat bez termin-prioriteten ) I koga ke bide dezuren pojdi na urgentno vo GOB 8-MI Septemvri pobaraj go I ke te pregleda
 
Член од
16 август 2019
Мислења
88
Поени од реакции
171
Prasaj na telefon Dr koga e dezren dezuraat 24 casa ( togas I zemi upat bez termin-prioriteten ) I koga ke bide dezuren pojdi na urgentno vo GOB 8-MI Septemvri pobaraj go I ke te pregleda
Е фала ти многу :). Знам дека е во амбуланта во четврток од 8 до 14, на ова мислеше? Или има други денови кога дежураа по 24 саати?
 
Член од
16 март 2019
Мислења
3.216
Поени од реакции
5.146
Е фала ти многу :). Знам дека е во амбуланта во четврток од 8 до 14, на ова мислеше? Или има други денови кога дежураа по 24 саати?
Vo Ambulanta e sekoj cetvrtok od 8 do 14 casot NO ima I denovi kade sto dezuraat 24 casa Javise na urologija vo GOB-8MI SEPTEMVRI prasaj na Urologija koj den e Dr Jovan Ivcev dezuren I togas koga ke bide dezuren zemi toj den od maticnata Dr upat bez termin-prioriteten I pojdi na urgentno Gob 8-mi SEPTEMVRI I ke go povikaat Dr ke te pregleda
 
Член од
10 октомври 2021
Мислења
45
Поени од реакции
20
Здраво дечки, не знам дали е за овде прашањево ама можеби некој ќе се најде, правев хирушки зафат на глава, поточно отстранував брадавици на глава со големина околу 2 сантими, е сега пред да го правам зафатот го прашав на докторот дали ќе ми расте коса на местото или ќе имам дупки и тој рече дека ќе расти коса, ама 3 месеци поминаа сеуште не ми има пораснато коса на местата и имам дупки дали некој имал вакво искуство, дали треба појќе време да помине за да заздрави раната или нез
 
Член од
16 август 2019
Мислења
88
Поени од реакции
171
Vo Ambulanta e sekoj cetvrtok od 8 do 14 casot NO ima I denovi kade sto dezuraat 24 casa Javise na urologija vo GOB-8MI SEPTEMVRI prasaj na Urologija koj den e Dr Jovan Ivcev dezuren I togas koga ke bide dezuren zemi toj den od maticnata Dr upat bez termin-prioriteten I pojdi na urgentno Gob 8-mi SEPTEMVRI I ke go povikaat Dr ke te pregleda
Фала ти. Не сакаа да ми кажат кој ден е дежурен, ама видов дека прави и приватно прегледи секој понеделник, па ќе отидам. Ако имаш случајно некој број на кој може да закажам на приватно преглед пиши ми во ПП, ако не ќе отидам таму на лице место да видам.
 
Член од
16 март 2019
Мислења
3.216
Поени од реакции
5.146
Фала ти. Не сакаа да ми кажат кој ден е дежурен, ама видов дека прави и приватно прегледи секој понеделник, па ќе отидам. Ако имаш случајно некој број на кој може да закажам на приватно преглед пиши ми во ПП, ако не ќе отидам таму на лице место да видам.
Javi se vo GOB-8-MI SEPTEMVRI TEL: 02-3087-400 i pobaraj da te povrzat so odel urologija prasaj detalno tamu za pregledot kolku se naplaka privatno i slicno
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.498
Поени од реакции
7.015
Da ne znaj nekoj dobar onkolog vo onkologija ? :pos: :pos: :pos: :pos:



_______________________________________________
Vo ovie smrdeni vremina da se nasmeeme malce!!!
 
Член од
24 декември 2013
Мислења
470
Поени од реакции
660
Sekogas koga ne se saka da se reshi problemot, individualnata odgovornost se zamenuva so kolektivna odgovornost.Od tie 20 doktori na onkologija veruvam deka site ne pravele kriminalni dejstvija zasto sekoj chovek ne moze da e kriminalec.Kriminogenata grupa ke se provlece pozadi zavesata od site vraboteni. Nitu site med. sestri ne bile involvirani vo davanje na taa terapija. Se dodeka nema iminja I preziminja so dokazi za kriminal i so kazna na istite, narodot ke si trpi.Sistina ke si inkeshira.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom