Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ti što ne gledaš a imaš sve, kakav ti je to hobi?
Strimovanje, tj. odloženo gledanje je i zamišljeno da se ne plaća, i u početku je bilo tako, ali se vremenom sve izopači!
Plaćate strimove sa kašnjenjem od 1-2 minuta, samo napred!
U 21 stoljecu mi na sjeverozapadu hr si fino uzmemo max paket i uzivamo u zivotu u drugim stvarima i ne hebe nas dal tamo neki kvazi pink radi il ne.
A da iptv bas mora bit hobi nije primarni cilj u zivotu barem ne meni.
Meni je puno bitnija optika nego kvazi neki filmski sa zaljepljenim logom u kutu na koji se mnogi pale ko da vide neznam sta.Prije 20 godina smo titlovali kanale strane filmske preko drema.
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
389
Поени од реакции
364
U 21 stoljecu mi na sjeverozapadu hr si fino uzmemo max paket i uzivamo u zivotu u drugim stvarima i ne hebe nas dal tamo neki kvazi pink radi il ne.
A da iptv bas mora bit hobi nije primarni cilj u zivotu barem ne meni.
Meni je puno bitnija optika nego kvazi neki filmski sa zaljepljenim logom u kutu na koji se mnogi pale ko da vide neznam sta.Prije 20 godina smo titlovali kanale strane filmske preko drema.
Vi u hr, i oni u bih, držite najviše iptv servera-provajdera sa exyu kanalima i svi imaju pink kanale - pod obavezno!
I tvoj MAX TV ima pink kanale jer ih gledate više nego mi u sr.
 
Член од
4 мај 2020
Мислења
583
Поени од реакции
902
U 21 stoljecu mi na sjeverozapadu hr si fino uzmemo max paket i uzivamo u zivotu u drugim stvarima i ne hebe nas dal tamo neki kvazi pink radi il ne.
A da iptv bas mora bit hobi nije primarni cilj u zivotu barem ne meni.
Meni je puno bitnija optika nego kvazi neki filmski sa zaljepljenim logom u kutu na koji se mnogi pale ko da vide neznam sta.Prije 20 godina smo titlovali kanale strane filmske preko drema.
Nisu svi na sjeverozapadu HR samo na MAX paketu (T Com), ima nas na optici i na A1 paketu i na EON paketu (Telemach) a usput IPTV nam je hobi...
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
U 21 stoljecu mi na sjeverozapadu hr si fino uzmemo max paket i uzivamo u zivotu u drugim stvarima i ne hebe nas dal tamo neki kvazi pink radi il ne.
A da iptv bas mora bit hobi nije primarni cilj u zivotu barem ne meni.
Meni je puno bitnija optika nego kvazi neki filmski sa zaljepljenim logom u kutu na koji se mnogi pale ko da vide neznam sta.Prije 20 godina smo titlovali kanale strane filmske preko drema.
Nisu svi na sjeverozapadu HR samo na MAX paketu (T Com), ima nas na optici i na A1 paketu i na EON paketu (Telemach) a usput IPTV nam je hobi...
Moram pitati...zar se HR sad deli na severozapad,jugozapad,severoistok...itd.Tako je i Yuga pocela...
Usput delim misljenje panela da ne mora biti hobi.Ima toliko drugih stvari ako se moze...
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
153
Поени од реакции
204
Čovjek koristi Philips TV sa Androidom mislim Android 5.0 i radio je na TV sistem restore i sada se više nemoze logirati na google play,u Philpsu su mu rekli da Android više ne podrzava tu verziju Androida i da se zato nemoze logirati na google play,pokušavao je preko usb sticka instalirati aptoide i još neke aplikacije al se nijedna instalacija sa usb ne pokreće,jer Tv nema nikakav file manager,jel neko zna riješenje?problem je što TV ne dozvoljava nikakav download,označena je instalacija iz nepoznatih izvora al uzalud
 
Последно уредено:
Член од
7 октомври 2020
Мислења
274
Поени од реакции
402
Čovjek koristi Philips TV sa Androidom, mislim na Android 5.0, i pokušao je vratiti TV sistem i sada se više ne može prijaviti na google play, Philips mu je rekao da Android više ne podržava tu verziju Androida i zato je ne može se prijaviti na google play, pokušao je preko usb sticka instalirati aptoide i neke druge aplikacije, ali nijedna instalacija s usb-a ne počinje, jer TV nema nikakav upravitelj datoteka, zna li netko rješenje? problem je što TV ne dopušta nikakvo preuzimanje, označeno je instalacija iz nepoznatih izvora al uzalud
[/CITATION] Nisam siguran, ali čini mi se da od TV-a neće biti ništa jer mi se isto dogodilo s mobitelom.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom