Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.874
Поени од реакции
29.656
У принцип секое машко сака жена која е невина или имала два тројца, ако правиме муабет за врска.
Ako ova navistina go sakavte i vi bese dvizecka motivacija, ke kupuvavte prsteni a nemase da pravite muabet za vrska.
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.862
Поени од реакции
9.540
... листата на бивши дечковци и сегашни орбитери, ама вие како примерно и нормално момче мислевте дека си фативте моме исто така примерно, пристојно и дефинитивно и за пред народ и за у спална. Нешто излегување в град, нешто поклони, нешто ситни акти на внимание, демек така требало да изгледа врска и така да се понаша секој ергенин во врска. И еден ден младото, пристојно и умно момче дознава дека листата на бивши доста интимни познаници на неговата сакана и љубена е дооооолга, цел батаљон. А дека од нејзината листа на орбитери комотно може да се пополни војска што ќе ја спаси Украина. Тоа умно момче сте вие. Што ќе правите понатаму?
Тоа умно момче ќе да си ти изгледа. Она брат не сака да си многу умен туку надрвен. Еби ја таму секоја вечер, вежбај... Ич кур да не ти чуе. Ако ја ебеш добро нема да има "сателити" околу неа.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
21.231
Поени од реакции
37.001
. И еден ден младото, пристојно и умно момче дознава дека листата на бивши доста интимни познаници на неговата сакана и љубена е дооооолга, цел батаљон.
... тоа не е доказ дека легнала со цел баталјон, тоа е доказ дека толку пробале да ја легнат, а кој ја легна прашање нели? што ако сите тие биле само удварачи кои добиле корпа, па после околу шират муабет дека ја легнале пердуви летале, а тоа никој не ја допрел? дали таа признала односно се исповедала дека имала сексуални односи со тој цел баталјон?

... ќе ти кажам пример какви се фалбаџиите кои се силни само на уста, оти мора да им се врти рејтингот на ебачи, а инаку ниту прст не пикнале, а не пак пенетрирале во женските гаќи... онака одејќи на работа пријател на мојот пријател ме сретна па нешто онака ме прашуваше за совет, па задува студен ветар, па ме покани да седнеме на кафе во близина да не не дувне ветерот додека направиме муабет, јас му реков ОК и таман да влеземе се сетив дека имав закажано неодложено нешто и дека сигурно ќе закаснам ако не побрзам, му велам....еј извини морам да идам имам неодложена работа, ќе го довршиме мубетот друг ден...и така заминав со трчање... е сега мојот пријател на пријателов што ме застана, една вечер во друштво ми се доближи и ми вели „женска што има ново?“, му велам ништо посебно да се спомне, а тој со смеење...ааааа знам ми кажаа за малку ќе те легнеа?
- Како бе да ме легнат, а јас не знам? :несвест:

-Па мојот пријател ми кажа дека за малку ќе те легнеше, толкуцка требаше, оти ти се сложи, ама во последен момент си откажала и сум побегнала! аууууууу бре :pos:
и сега тој рандом разговор за здравствен совет што требаше да се одвива во затворено, како кафе пиење, оти дуваше студен ветар, значи „за малку ќе ме легнеше“ да не ми кажеа не ќе знаев, вака се зголеми кандидатите што „ме легнаа“ во корпусот (поголем од баталјон) :D
- Ми ја сфаќаш поентата?
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.862
Поени од реакции
9.540
...зарем „дечко“ значи сексуален однос? :cautious:
Не сигурно не у ова време? Се гушкале на клупа? Или шетале рака под рака покрај кеј... Извини 2022 сме или 1990?
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
21.231
Поени од реакции
37.001
Не сигурно не у ова време? Се гушкале на клупа? Или шетале рака под рака покрај кеј... Извини 2022 сме или 1990?
zena-vojnik.gif

..од каде знаеш, ете на прв дејт веднаш да легнат и го фатила доле кај џоџо, се разочарала и откажала и раскинала, тоа се рачуна како сексуален однос, а тој номиниран член на баталјонот? :nesumjas:
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.862
Поени од реакции
9.540
Прегледај го приврзокот 358184

..од каде знаеш, ете на прв дејт веднаш да легнат и го фатила доле кај џоџо, се разочарала и откажала и раскинала, тоа се рачуна како сексуален однос, а тој номиниран член на баталјонот? :nesumjas:
Можно е и тоа... Ја мислам братов како "умно момче" повеќе и води евиденција отколку што ја води у кревет.
 
Член од
7 ноември 2011
Мислења
3.097
Поени од реакции
3.859
... тоа не е доказ дека легнала со цел баталјон, тоа е доказ дека толку пробале да ја легнат, а кој ја легна прашање нели? што ако сите тие биле само удварачи кои добиле корпа, па после околу шират муабет дека ја легнале пердуви летале, а тоа никој не ја допрел? дали таа признала односно се исповедала дека имала сексуални односи со тој цел баталјон?

... ќе ти кажам пример какви се фалбаџиите кои се силни само на уста, оти мора да им се врти рејтингот на ебачи, а инаку ниту прст не пикнале, а не пак пенетрирале во женските гаќи... онака одејќи на работа пријател на мојот пријател ме сретна па нешто онака ме прашуваше за совет, па задува студен ветар, па ме покани да седнеме на кафе во близина да не не дувне ветерот додека направиме муабет, јас му реков ОК и таман да влеземе се сетив дека имав закажано неодложено нешто и дека сигурно ќе закаснам ако не побрзам, му велам....еј извини морам да идам имам неодложена работа, ќе го довршиме мубетот друг ден...и така заминав со трчање... е сега мојот пријател на пријателов што ме застана, една вечер во друштво ми се доближи и ми вели „женска што има ново?“, му велам ништо посебно да се спомне, а тој со смеење...ааааа знам ми кажаа за малку ќе те легнеа?
- Како бе да ме легнат, а јас не знам? :несвест:

-Па мојот пријател ми кажа дека за малку ќе те легнеше, толкуцка требаше, оти ти се сложи, ама во последен момент си откажала и сум побегнала! аууууууу бре :pos:
и сега тој рандом разговор за здравствен совет што требаше да се одвива во затворено, како кафе пиење, оти дуваше студен ветар, значи „за малку ќе ме легнеше“ да не ми кажеа не ќе знаев, вака се зголеми кандидатите што „ме легнаа“ во корпусот (поголем од баталјон) :D
- Ми ја сфаќаш поентата?
По ова што си пишала излегува дека само нејзино признание е релевантна информација за тоа колку кура примила, се друго е фалба на корпосаните и празни муабети. Ја мислам да и се прифати и изјава дека немала ниту еден а невиноста ја изгубила со дилдо, оти немаме никаков доказ дека тоа го сторил некој со неговиот...
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.277
Поени од реакции
3.631
Мислам дека имаш многу гледано од оние тиктоковине со прашување женски по улици за број на ебачи па фора фрлаат ај јас да ти бидам +1...
ПС: ако си сакал да бидиш прв да си ја фател женската на 13-14 години ....
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.561
Поени од реакции
48.119
Pa ke ja prasas, kako poinaku :toe:
Затоа оноа Јавна Соба можеше да си биде супер. Ќе му дојдеше како оноа Car Vertical за проверка на километража на половни коли.
Многу луѓе ќе се поштедеа од многу страдија.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.522
Поени од реакции
22.567
Затоа оноа Јавна Соба можеше да си биде супер. Ќе му дојдеше како оноа Car Vertical за проверка на километража на половни коли.
Многу луѓе ќе се поштедеа од многу страдија.
Ne prasvaj to so ne sakas da naucis.
Tolku e ednostavno :toe:
 
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.462
Мислам дека имаш многу гледано од оние тиктоковине со прашување женски по улици за број на ебачи па фора фрлаат ај јас да ти бидам +1...
ПС: ако си сакал да бидиш прв да си ја фател женската на 13-14 години ....
Шефе, таквите анкети шо сега се на ТикТок се поставувани мноооогу пред да се појави интернетот. Освен медиумот, друго ништо не е ново.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom