A1 телевизија

Статус
Затворена за нови мислења.

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
со среќа со филмовите преку нет

ние што сакаме да гледаме синхронизирани имаме на тв
Има и една работа се вика кабловска... и таму даваат филмови кои фала Богу не се синхронизирани... И што со среќа, демек тешко е да се најдат а? :pos:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Има и една работа се вика кабловска... и таму даваат филмови кои фала Богу не се синхронизирани... И што со среќа, демек тешко е да се најдат а? :pos:
Тешко е да се внесе јузер и пас на замунда, треба и тоа да се синхронизира :pos2:
 
Член од
9 октомври 2010
Мислења
82
Поени од реакции
6
па додека нема претстави, филмови сериали кај нас
мора и тие од негде да земат пари

--- надополнето ---

ма не реков за тоа... туку среќа да имаш
нормално дека има филмови колку сакаш

се гледа дека дете си
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
па додека нема претстави, филмови сериали кај нас
мора и тие од негде да земат пари

--- надополнето ---

ма не реков за тоа... туку среќа да имаш
нормално дека има филмови колку сакаш

се гледа дека дете си
Која црна среќа жити се`? Да не не можеш на интернет да најдеш некој филм?
Па имам 22 инчен монитор, добра графичка, сите филмови на HD ги гледам. Ми е гајле мене дали ќе синхронизираат или не, само си дадов коментар. Ако сакаат и на арапски нека синхронизираат. Да останеше народов само на македонски телевизии и нивни избор на филмови далеку ќе догураше.
 
Член од
9 октомври 2010
Мислења
82
Поени од реакции
6
Која црна среќа жити се`? Да не не можеш на интернет да најдеш некој филм?
Па имам 22 инчен монитор, добра графичка, сите филмови на HD ги гледам. Ми е гајле мене дали ќе синхронизираат или не, само си дадов коментар. Ако сакаат и на арапски нека синхронизираат. Да останеше народов само на македонски телевизии и нивни избор на филмови далеку ќе догураше.
леле баш гледам дека сварно дете си.... мислиш мене гајле ми е за твојот монитор и каде гледаш филмови :pos2: :pos2: бог да чува

гледај кај сакаш....
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Што сте запнале бе толку... Има многу неписмен народ во Македонија... Среќа што е А1 тука па ги синхронизира сериите, а веќе и играните филмови, па секој може да разбере што рекол глумецот! Колку критики за А1 а сепак мисли на народот... аххх
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
леле баш гледам дека сварно дете си.... мислиш мене гајле ми е за твојот монитор и каде гледаш филмови :pos2: :pos2: бог да чува

гледај кај сакаш....
-.- ооо боже... Поголемо дете од твоите неконструктивни реплики зошто да бидат синхронизирани филмовите и серијалите не видов. Една причина зошто не ти држи вода. Тоа со актерите беше ко на пекарот најголемо достигнување да му е да растовара гајби со леб.
Иосоно бриши ако ти направив работа извини :)
 
Член од
9 октомври 2010
Мислења
82
Поени од реакции
6
-.- ооо боже... Поголемо дете од твоите неконструктивни реплики зошто да бидат синхронизирани филмовите и серијалите не видов. Една причина зошто не ти држи вода. Тоа со актерите беше ко на пекарот најголемо достигнување да му е да растовара гајби со леб.
Иосоно бриши ако ти направив работа извини :)
што сакаш да кажеш... разјасни се уште еднаш
ок.
 
M

MacedoniaGirl

Гостин
Какви сихронизации бе, ги уништија сите филмови! Сакаме нормални филмови, не уништени!
 
Член од
9 октомври 2010
Мислења
82
Поени од реакции
6
Какви сихронизации бе, ги уништија сите филмови! Сакаме нормални филмови, не уништени!
цел свет синхронизира па мора и ние

исто и твојата омилена сител тв :pos2: и ако се аматерски но како почеток супер се
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
цел свет синхронизира па мора и ние

исто и твојата омилена сител тв :pos2: и ако се аматерски но како почеток супер се
Извини, на платен список на Велија си? Вака пожртвувано ни татковината не се брани веќе од поодамна...
 
Член од
9 октомври 2010
Мислења
82
Поени од реакции
6
Извини, на платен список на Велија си? Вака пожртвувано ни татковината не се брани веќе од поодамна...
не сум.... исто така велија не ми е татко
но гледам што се случува во светот
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom