Италијанско првенство

Кој е најдобар италијански клуб?


  • Вкупно гласачи
    746
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
5 април 2008
Мислења
1.237
Поени од реакции
14
аххаеххехеххехахахах,:pos2: :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
дај објасни зошто ти е смешно?
да не не е така?
мора да се знае дека интер го викаат вечниот лузер:toe:
 
А

Адриано

Гостин
ако бидеме реални милан се најдобри.го тепаа интер а минатат сезина освоиа лига на шампиони и светско а интер само италија интер не знае што е 1/4 финале од лига на сампиони а милан скоро се која годин ја поминуваа таа фаза.
Ако бидеме реални ти од вчера гледаш футбал и навиваш за Милан оти мајка ти ти купила дрес на кака од бит-пазар за 250 денари!:pos:
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305
ако бидеме реални милан се најдобри.го тепаа интер а минатат сезина освоиа лига на шампиони и светско а интер само италија интер не знае што е 1/4 финале од лига на сампиони а милан скоро се која годин ја поминуваа таа фаза.
да бидеме реални аталанта ги тепаше милан а ливорно ги тепаше аталанта значи ливорно светски шампион :nesvest: логикава вришти

дај објасни зошто ти е смешно?
да не не е така?
мора да се знае дека интер го викаат вечниот лузер:toe:
за тебе што да се каже лозари за администратор :pos:
 
Член од
5 април 2008
Мислења
1.237
Поени од реакции
14
да бидеме реални аталанта ги тепаше милан а ливорно ги тепаше аталанта значи ливорно светски шампион :nesvest: логикава вришти



за тебе што да се каже лозари за администратор :pos:
оди шетај бе
ке те замолчам јас тебе другата сезона кога милан ке ја земе серија а:baeh:
 
Член од
10 мај 2008
Мислења
280
Поени од реакции
25
Zar so 4 mesto se ide na CUP UEFA...??

Vie veke 43 godini ne znaete sto e osvojuvanje na LSH..

Vas vi e krivo bidejki Inter vo Milano ke bidat vecno drugite.
 
Член од
10 мај 2008
Мислења
280
Поени од реакции
25
Vo svetoto Milan se prvi so najveke internacionalni trofei..
Vo Milano ste vecno drugi a vo svetot vecno posledni hahahaha
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.654
Поени од реакции
5.338
Ако бидеме реални ти од вчера гледаш футбал и навиваш за Милан оти мајка ти ти купила дрес на кака од бит-пазар за 250 денари!:pos:
И што ако е мало дете, не смеј да навива за клуб како прво?
А имам едно прашање...Се шушка дека Адриано би можело да се пресели во Милан..Тогаш што ќе правиш со никот?:pos::cug:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.460
Поени од реакции
47.330
А имам едно прашање...Се шушка дека Адриано би можело да се пресели во Милан..Тогаш што ќе правиш со никот?:pos::cug:

Ради него и сакам да дојде во Миланsdsd А што ке прави ? па ваљда после секој негов пост против Милан ке му реплицираме (hahahahahahahaha)-вака,ке изгледа глупо ама ке му биде јасно зашто му се смееме
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom