Пресвртница за Украина

Дали ја оправдувате воената агресија на Русија над Украина?


  • Вкупно гласачи
    681
Член од
30 август 2011
Мислења
1.106
Поени од реакции
1.364
Хахахахах абе Џорџ Заев Бајден, да ви се нафекалам на матрицата соросова комуњарска преварантска пичкарска вол еден.

Образ ѓон имате, исти сте ко еден кур да ве праел.

Него го снемуе, буквално у Сабота у 10 ми е задњи риплај на него и го нема недела дена, он вика мене ме снемало.

Фала ти Господе што не си ме казнил да бидам дното, шљамот и бедотијата на човештвото ко овој шарен секретален соросов испрдок.
смири се бе сендвичар ќе те стрефи нешто :icon_lol: ништо од тоа што требаше не поби само си изнатропа ко максим по дивизија, не знаеше кај да се пикнеш, затоа сега се пењавиш ;)

Не секој има цврста рака за кога има потреба. Господинот Владимир има. И знае кога треба.
господинот владимир :icon_lol: после ќе зборувате за слуги и поданици

На парамециум џабе да му објаснуваш, пак ќе мисли дека снемале нафта на 50км и духот од Киев ги потепал. А да, и бабичката со туршија цела бригада покосила.
не бе диверзија беше :pos:
 
Член од
16 октомври 2020
Мислења
2.626
Поени од реакции
5.558
смири се бе сендвичар ќе те стрефи нешто :icon_lol: ништо од тоа што требаше не поби само си изнатропа ко максим по дивизија, не знаеше кај да се пикнеш, затоа сега се пењавиш ;)


господинот владимир :icon_lol: после ќе зборувате за слуги и поданици


не бе диверзија беше :pos:
Ооо нато цицач, Путин е лидериште. Доаѓа зимата и сите ќе му одите на баци рака кога тогаш.
 
Член од
10 јануари 2008
Мислења
745
Поени од реакции
1.890
смири се бе сендвичар ќе те стрефи нешто :icon_lol: ништо од тоа што требаше не поби само си изнатропа ко максим по дивизија, не знаеше кај да се пикнеш, затоа сега се пењавиш
Смањи доживљај бе пиперкар муртински, ете што човек си, те снемуе ко нато у војна па лажеш дека другиот го снемало. Па уште лаже на ствари што буквално можат да му се скриншатат и да го помножат со 0. Каков северџан пар екселанс.
господинот владимир :icon_lol: после ќе зборувате за слуги и поданици
Сега е само господин, а доаѓа денот кога ќе биде Господин Господин Владимир Владимирович Путин.
не бе диверзија беше
Не бе духот од Киев и баба Оксана со туршија ги потепаа :pos:
 
Член од
22 јуни 2022
Мислења
942
Поени од реакции
1.212
Хахахахах абе Џорџ Заев Бајден, да ви се нафекалам на матрицата соросова комуњарска преварантска пичкарска вол еден.

Образ ѓон имате, исти сте ко еден кур да ве праел.

Него го снемуе, буквално у Сабота у 10 ми е задњи риплај на него и го нема недела дена, он вика мене ме снемало.

Фала ти Господе што не си ме казнил да бидам дното, шљамот и бедотијата на човештвото ко овој шарен секретален соросов испрдок.

Не секој има цврста рака за кога има потреба. Господинот Владимир има. И знае кога треба.

На парамециум џабе да му објаснуваш, пак ќе мисли дека снемале нафта на 50км и духот од Киев ги потепал. А да, и бабичката со туршија цела бригада покосила.

Ама џабе, после секој фејл што ќе ви се деси, немате гајле и уште миљон фејлови да си лапате. А и други работи си лапате (да ми прости лгбт заедницата).
Друже ќе те рокне некој инфаркт, викај вмро екипата да помага, едмонд ви го размонтира штабот одново :icon_lol: :icon_lol:

Лгбт дркање лапате педери медери секрети, ама имагинации имате за алфа руски мужјаци, ептен сумљиви
Автоматски споено мислење:

Можат да ги запалат сите шуми. Или да ги заобиколат.
какви ликови :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 
Член од
30 август 2011
Мислења
1.106
Поени од реакции
1.364
Смањи доживљај бе пиперкар муртински, ете што човек си, те снемуе ко нато у војна па лажеш дека другиот го снемало. Па уште лаже на ствари што буквално можат да му се скриншатат и да го помножат со 0. Каков северџан пар екселанс.
што ќе скриншотнеш бе дека ми немаш одговорено 10 пати исто прашање туку се вртиш како киша око крагујевца?
памтам уште пролетоска кога измислуваше нацистичко империјалистички доктрини па кога те задупив да ми објасниш какви се тие исто вака се пењавеше и вреѓаше
пробај малце аргументирано наместо кловн овде да се правиш пред еден куп луѓе :icon_lol: буквално од кога сум на темава ништо немаш конкретно кажано сем да се лепиш на луѓе како крлеж и да ги масираш :tvg:
еве ти малце од твоите мудрости и афоризми :icon_lol:
Кога немаш аргументи за темава, правиш анализи на членови на форум, тоа покажува колку не може твоите нацистички ставови и навивање да ги поткрепиш со суштина.
 
Член од
16 октомври 2020
Мислења
2.626
Поени од реакции
5.558
Друже ќе те рокне некој инфаркт, викај вмро екипата да помага, едмонд ви го размонтира штабот одново :icon_lol: :icon_lol:

Лгбт дркање лапате педери медери секрети, ама имагинации имате за алфа руски мужјаци, ептен сумљиви
Автоматски споено мислење:


какви ликови :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
А вие какви ликови сте? Нацисти, педери, какви?
 
Член од
30 август 2011
Мислења
1.106
Поени од реакции
1.364
А вие какви ликови сте? Нацисти, педери, какви?
Брат после она со шумине најпаметно ти е нов ник да си направиш, мада да имаше малце достоинство уште со апачите кога се изглупира ќе си направеше нов профил :icon_lol:
 
Член од
16 октомври 2020
Мислења
2.626
Поени од реакции
5.558
Брат после она со шумине најпаметно ти е нов ник да си направиш, мада да имаше малце достоинство уште со апачите кога се изглупира ќе си направеше нов профил :icon_lol:
Што се изглупирав? Во војнава градови до земја се срамнуваат, а камоли шуми. Нормално е тоа, украинската војска користи цивили како жив штит и се крие во невоени цели.
Даре иди самоизолирај се негде жити сфе .кога и да отворам на тема тебе те гледам..ми се кења од тебе жими тебе.
И нас ни се ќења од тебе ама си трпиме ние. :ROFLMAO:
ние само нејќеме шумите да ги палите брат :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
Јебига ќе мора. Да немаше Украина шуми, згради одамна ќе изгубеше. Покукавичко војување не сум видел досега.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom