Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Ma i ja kad bih bio taksista...Pa po toj ceni ima legalnih provajdera sa sve iptv,net-om i telefonom...malo skuplje i mobilnim...jos za potpisivanje ugovora dobijes gratis mobilni telefon i modem.Sto bih se zajebavao lepo dobijem racun za mesec koji je prosao i sve taksativno navedeno.Plus za sklopljen ugovor recimo na dve god.dobijes popust za prvih godinu dana.Ovim se bavim samo zato sto divljaci imaju ogromne videoteke posto nikom ne placaju naknade i to im je u sustini glavni adut.A usput to mi je i hobi...ajd nazovimo ga tako.E sad ono tvoje,,ja da prodajem,,ionako je u domeni naucne fantastike tako da...
Ajde reci mi molim te koja to legalna nudi istu pomudu kao iptv za te pare.. Mozda osnovni paket koji nevredi ništa.. A kod nas u hr ne dobiješ gratis telefon, nego ga isplaćuješ uz pretplatu na rate.. Pa otac mi plača max tv. Pa nema ni sk ni sve arene, jbt nema cinestar fantazi. Ma ništa od ponude a da bi imao exyu kanale kao i iptv.. To češ platit 400 kn mjesečno s internetom.. To baš i nije isto.
Автоматски споено мислење:

ajd. ne kenj---- svaka data besplatna lista je zakon!
Imaš pm, zbog ove izjave
 
Член од
31 декември 2018
Мислења
144
Поени од реакции
315
Od mene samo jedno veliko hvala i naklon do poda svima vama koji pomazete i delite besplatne liste,
nama obicnim smrtnicima.Ja sam zahvalan za svaku listu dobijenu ovde na forumu trajala ona 2 dana ili 2 meseca.
Nije lako naci skenirati i posle podeliti...:kruna:
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Ajde reci mi molim te koja to legalna nudi istu pomudu kao iptv za te pare.. Mozda osnovni paket koji nevredi ništa.. A kod nas u hr ne dobiješ gratis telefon, nego ga isplaćuješ uz pretplatu na rate.. Pa otac mi plača max tv. Pa nema ni sk ni sve arene, jbt nema cinestar fantazi. Ma ništa od ponude a da bi imao exyu kanale kao i iptv.. To češ platit 400 kn mjesečno s internetom.. To baš i nije isto.
Автоматски споено мислење:
Necu da reklamiram...protivno je pravilima,ali ima sve kanale sem hbo,cinemax i mozda jos par koje ni ne moram imati.Nema sk...za te pare ali ima sve arene i mnoge druge sportske,a legalnija ne moze biti.Ali tema je o tim parama...O telefonu kad otac hoce najskuplji model...mnogi modeli su gratis.I onako mi je stalno u dzepu ili u ruci dok razgovaram,mislio sam da su prosla vremena kad se stavljao na sto da se vidi da ga imas.Kod nas se to radilo davnih 90-tih.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
he he.... ajd zajebancije radi, ima neko viška tviet, ili sa dva v -vv to je navodno kvalitetno.... ja recimo u svome grdadu imam kablovsku, i stavim tuner u box i preko tv-headenda mogu emitirrat u orginalnoj kvaliteti i kašnjenje je nula bodova, zahebite starbuksovu teoriju o satelitima, jedino je za,eb što bi bi za svaku frekvenciju na kojoj se emititiraju kanali trebao imati dodatni tuner, skup sport, ali cca 500 euriča bi bila invensticija, e sad to bi trebalo zamaskirat proko nekog vpn-a, a moguće i zakupit server,
pa sad dok pogledaš kolko ima kineza i ako se udruže i organiziraju kako treba, ja mislim da sa 20 dolara itekako zarade
covece u startu ti kasni kablovska, razumes, ni oni nemaju dobar izvor
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
sta mislis, odakle i kakav signal salju npr. orange polska, platforma canal+, polsat box, a odakle total tv, ili polaris media,
o sky deutschland, sky digital i sky italia necu ni da pricam
Автоматски споено мислење:

znaci, i kad' krades, treba znati odakle krades
Автоматски споено мислење:

kvalitet je emitovati nesto sa satelitskih risivera
Автоматски споено мислење:

zato je drim zakon
Автоматски споено мислење:

a pazi ovu nebulozu, zasto kod nas legalnim provajderima kasne prenosi, pa zato sto su lose trgovali, da li u Poljskoj, Italiji ili Spaniji kasne prenosi na kablovskoj televiziji
 
Последно уредено:
Член од
30 декември 2017
Мислења
198
Поени од реакции
107
covece u startu ti kasni kablovska, razumes, ni oni nemaju dobar izvor
Možda sk i cinemax kasni, ali zemaljski u hevcu, tipa hrt ne kasne..


Ps: daj mi malo vremena, budem ukopcao tuner u boks, pa provjeri delay, sutra idem u Sarajevo, na tjedan dana, pa iskreno sad nemam volje to upogoniti
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
govorim o kasnjenju prenosa (live sadrzaja)
Автоматски споено мислење:

npr. vecerasnje utakmice
Real Madrid vs Eintracht Frankfurt
Автоматски споено мислење:

2 sec. se mogu tolerisati, ali 20 ........ :confused:
Автоматски споено мислење:

nego nemam izvorne arena sport kanale, bas me interesuje koliko oni kasne
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
@kenush@ postoji li "ignore" na forumu, sto ti ja toliko smetam
Автоматски споено мислење:

evo pitanje za tebe i @saskon, kojim to vi "novitetima" doprinosite forumu
Автоматски споено мислење:

ili cemo da pricamo o tome, koje su liste isplativije da se kupe, i koje imaju bolji vod i epg
 
Последно уредено:
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
@kenush@ postoji li "ignore" na forumu, sto ti ja toliko smetam
Автоматски споено мислење:

evo pitanje za tebe i @saskon, kojim to vi "novitetima" doprinosite forumu
Автоматски споено мислење:

ili cemo da pricamo o tome, koje su liste isplativije da se kupe, i koje imaju bolji vod i epg
Druze,ne ti vec mnogi stariji...u stvari svi sa kojima nema manipulacija i koji traju.Istina desavalo se ponekad u brzini da se predju granice ali to je uvek sankcionisano,i to opravdavam.Kad se proseta po bilo kom forumu za koliko usera se zna i koji se prepoznaju...pored istinskih velikana da ne nabrajam i nasi su tu negde veruj mi...
Volim ovaj forum a verujem i ti zbog zaista objektivnih mod-ova i sirom otvorenih vrata svima.Istina na SF ima mnogo vise korisnih stvari ali i mnogo veci tim koji stoji iza toga,i ne potrebno je imati dva takva.A kad je atmosfera u pitanju e tu je kajgana ne zamenljiva.Zato istrajavaj i ne obaziri se.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom