Дали ви е важна големината?

Член од
11 јуни 2021
Мислења
365
Поени од реакции
811
^И твоите цицки ако ти се ко на јаготка не се обраќај на машкиот род. (y)

Он топик, го неам мерено.
 

LustingVertigo

Snopdan Dogovich
Член од
1 декември 2017
Мислења
753
Поени од реакции
1.011
It's not the size of the boat, it's the motion of the ocean
 

Skorp

That guy...
Член од
30 јуни 2010
Мислења
1.173
Поени од реакции
2.112
Нормално битни се и многу други работи како харизма,манири и став но ако ти е помал од 15см те молам не ми се ни обраќај.
Твојот колкав ти е?
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
816
Поени од реакции
1.296
Нормално битни се и многу други работи како харизма,манири и став но ако ти е помал од 15см те молам не ми се ни обраќај.
мојот е поголем од 15cm...може ли да ти се обраќам?
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.823
Поени од реакции
15.754
на тие што им е како ЈАМА, да си барат чаре во Еквадор, Судан, КУРдистан итн, а на тие што им е како виршла само правец Кина, Јапан, Тајван....
 

Ingvar

MONAD
Член од
28 март 2020
Мислења
3.631
Поени од реакции
8.519
на тие што им е како ЈАМА, да си барат чаре во Еквадор, Судан, КУРдистан итн, а на тие што им е како виршла само правец Кина, Јапан, Тајван....
Една филипинка ми викаше дека курињата им биле по 10 сантима, го гледа спуштен и вика wow хахах. Иначе мали им се и плитки, ама пак си бараат 16 сантима.....тоа им е на жените некој репер, кај и да се. Ма да задоволството произлегува од друго место, ако се друго е по некој стандард.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.718
Поени од реакции
34.976
аха ти си љубоморна дека на неа и се фалам, а тебе не
...ти прави услуга, ама ти не осеќаш, вики очигледно е мушко, позади женски ник, па ти сега види што како,
на тие што им е како ЈАМА, да си барат чаре во Еквадор, Судан, КУРдистан итн, а на тие што им е како виршла само правец Кина, Јапан, Тајван....
ах бе, на сите жени им се како јама кога треба да биде, нели од таму ќе излезе цело бебе, тоа не значи дека се такви јамичести секогаш....еластичен орган се шири по потреба, ако е напалена женската сигурно дека ќе се навлажни и „прошири“ спремна за пенетрација на злочко,ама ако само глуми лудило таа си останува ем тесна ем сува, па злочко ќе го заболе глава дур влезе или ич нема да влезе! :pipi:
Една филипинка ми викаше дека курињата им биле по 10 сантима, го гледа спуштен и вика wow хахах. Иначе мали им се и плитки, ама пак си бараат 16 сантима.....тоа им е на жените некој репер, кај и да се. Ма да задоволството произлегува од друго место, ако се друго е по некој стандард.
...ами филипинките со метар висина колку сакаш дубина, па на тоа соодветно природата им ги направија должините на пенисите на партнерите, уосталом се знае 18 см максимум влегува до даска кај жената све друго е надворешна фира, па макар имал 25 см ќе си остане надвор скоро половина!
и да, важноста на пенисот се кружните движења за време на пенетрација, а не само во дубински движења, па се важни см во дужина, нели изразот „техничар“ ама ај тоа е друга тема! :kafence:
 
Последно уредено:
Член од
13 април 2021
Мислења
3.150
Поени од реакции
10.530
Една филипинка ми викаше дека курињата им биле по 10 сантима, го гледа спуштен и вика wow хахах. Иначе мали им се и плитки, ама пак си бараат 16 сантима.....тоа им е на жените некој репер, кај и да се. Ма да задоволството произлегува од друго место, ако се друго е по некој стандард.
Ти па само по Азијатки :))))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom