Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.231
Поени од реакции
5.464
Samo da vas sve pozdravim,cujemo se za godinu dana.Razlog Saskon aj cao.Mozda ce onda neko drugi vodit temu sa ovim tipom ja na zelenu granu ne mogu.
Избришан му е овој пост со опомена за off topic :)
500.png

И порака до сите, само држете се до темата и нема да има никакви проблеми.

Дамире држи се до зборот и не се појавувај ниту по една година.
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Citam ;)
UHD....4K..... 8K

Da bi se to gledalo npr 8K treba imati bas dobar net.. dobar Racunar uz to i dobar Tv ;) dovoljno price oko te rezolucije ;)


Kad se vec o tom toliko polemise ajd slikajte kao dokaz da mozete gledat 8K ;) .......
moze i na Tv da se gleda ;)

Pozdrav
Da ti samo javim da je to vec odavno slikano na jednome forumu ,da ga ne reklamiram,napravljena je Foto sesija 8K televizora i kvaliteta istoga ,dokaz da ga neki clanovi poseduju ,zato se cela prica prenela ovde.Dali te slike jos postoje ,neznam ,moderatori su bili zamoljeni da se izbrisu.Tako da..... isto ti je verovao ne verovao ,nista se nece promenit.
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
@kenush@ samo ti gledaj na 8K TV-u 4K strimove, i budi u zabludi da je slika bolja nego na 4K TV-u,
i nadam se da ti je jasno, da 8K tv kanala nemas, jedino mozes gledati neke filmove sa Netflix-a u toj rezoluciji
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
@kenush@ samo ti gledaj na 8K TV-u 4K strimove, i budi u zabludi da je slika bolja nego na 4K TV-u,
i nadam se da ti je jasno, da 8K tv kanala nemas, jedino mozes gledati neke filmove sa Netflix-a u toj rezoluciji
Raduj se raduj dete.
Jednom si izgubio izazov odnosno opkladu ,nisi odrzao rec tako da .......ne gubim vise vreme sa tobom.
Ajde sad kreni u lovi i posti na tvome Njocu ili kako ti se zove TV ,ESPN UHD ,DAZN UHD ,ZIGO Sport UHD ... i tako dalje i tako dalje .Mislim sa tobom netreba gubit vreme ......bio sam resi da ti se ne obracam ali posto me celo vreme prozivas tako da ajd cao moje poslednje opbracanje tebi .
 
Член од
24 ноември 2018
Мислења
368
Поени од реакции
226
Nije valjda da nema odgovora ? ... ako nema ja znam koji je ;) ... malo da pricekamo ;) valjda ce ti neko reci koji je ?? a sto ce ti taj ? :D
Pozdrav

Zdravo SOTA ima francuske belgiske nemacke filmove i dobre kanale strane... Nema nashih kanala ja sam do sad gledam francuske nemacke i belgiske kanale...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom