Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
30 декември 2017
Мислења
198
Поени од реакции
107
Čitam i ne vjerujem.... Znači kvalitetu slike/streama određuje rezolucija :несвест:, ok, bitna je i rezolucija, a algoritam kompresije, kodek, bandwidth, ništa? 4k na 8k? IPS, va, oled i ino nebitno? Moja kamera ima 108 megapiksela, a tvoja samo 12, moja je bolja? Eh....

Zakaj mi je na starom boxu s905x bolja slika streama na coreelecu nego na Androidu?
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Čitam i ne vjerujem.... Znači kvalitetu slike/streama određuje rezolucija :несвест:, ok, bitna je i rezolucija, a algoritam kompresije, kodek, bandwidth, ništa? 4k na 8k? IPS, va, oled i ino nebitno? Moja kamera ima 108 megapiksela, a tvoja samo 12, moja je bolja? Eh....

Zakaj mi je na starom boxu s905x bolja slika streama na coreelecu nego na Androidu?
Vidi prijatelju prvo trebas videti uveriti se sa svojim ocima pa onda diskutirati i filozofirati do tada ne vadi glavu iz laptop_a ili pc_ a jer primetio sam vecinom pratite kanale preko navedenih uredjaja a jos modernije i in preko mobitela ,ovo poslednje je ok ako si i kada si u pokretu.Do tada uzivaj u filozofiranju i matematici puta na kvadrat.
Автоматски споено мислење:

@kenush@ da li je bolja slika u 4k rezoluciji na 8k ili 4k tv-u
Na tvoju žalost nećeš doznat ili ostat će enigma kao druge stvari ...... kao ono kako beše ,odakle svi ovi 4K i UHD kanali a nema hi na satelitu ,možeš mislit.Eto pitaj Luc Luca odakle mu SportKlub 4K ,preko kojeg ga satelita preuzima,samo nek ti podatke isprati ,možda ti se posreći.......hahahaha.
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Автоматски споено мислење:

moze li mi neko reci, koji je to kanal u rezoluciji 7680x4320
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.417
Поени од реакции
2.864
Автоматски споено мислење:

moze li mi neko reci, koji je to kanal u rezoluciji 7680x4320
NHK , ali njegov striming pojede sav kućni internet, a pogotovu naš,(da ne govorim o on line snimanju nekog programa u toj rez. i plejera koji to može svirati, (inače HNK je 2020/2021( 23. jul - 8. avg 2021.) prenosio delom OI)
 
Последно уредено:
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
NHK , ali njegov striming pojede sav kućni internet, a pogotovu naš,(da ne govorim o on line snimanju nekog programa u toj rez. i plejera koji to može svirati, (inače HNK je 2020/2021( 23. jul - 8. avg 2021.) prenosio delom OI)
Kinezi takodjer imaju 8K kanal ,drzavne televizije .
 
Член од
12 септември 2008
Мислења
75
Поени од реакции
12
Dali moze m3u lista odnosno link, ili nekoja strana kade mozam da simnam?
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Čitam i ne vjerujem.... Znači kvalitetu slike/streama određuje rezolucija :несвест:, ok, bitna je i rezolucija, a algoritam kompresije, kodek, bandwidth, ništa? 4k na 8k? IPS, va, oled i ino nebitno? Moja kamera ima 108 megapiksela, a tvoja samo 12, moja je bolja? Eh....

Zakaj mi je na starom boxu s905x bolja slika streama na coreelecu nego na Androidu?
govorim o istom kvalitetu strima na 4k i 8k tv-u
Автоматски споено мислење:

Nije li vam dosadilo prepucavanje "ja sam najbolji", a i ponavljate se ?!
Ljudi ne znaju da ovakav "biznis" sa iptv strimovanjem nije do kraja legalan.
U nekim zemljama je to piraterija i hapse zbog toga, u BiH sigurno toga nema i neće ni biti !
u svim zemljama je to piraterija
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
u svim zemljama je to piraterija
U nekima i hapse...a kod nas...al iskreno da nije njih sta bi mi gledali...nek je nama njih...jos godina sto.
Nista lepse..pokrenem stalker player a filmova...neke iskreno nikad ne bih gledao da nije ovako...Znaci ja ih podrzavam,i na moju pomoc i podrsku mogu uvek racunati.Narocito oni koji me naravno vide da gledam ali pustaju.Da ima i toga...
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
389
Поени од реакции
364
U Srbiji je Telekom--Supernova kupio sve, ili gotovo sve, distributere internet, TV i IPTV usluga, koji su ranije samostalno obavljali svoj biznis uz odobrenje tog Telekoma, Exe-Net d.o.o. je samo jedan dobro poznat primer od takvih. Oni i dalje rade posao IPTV-a pod starim imenima, i taj posao je legalan.
Dok razne bitke, diogen-i, tvviet-i itd, to jeste piraterija, ili neka objasne kakvu to dozvolu imaju od SBB ili Telekoma za strimovanje njihovih kanala.
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
@kenush@ ok onda, potrudi se da nadjes ta 2 kanala, da bi ih gledao, (mission impossible ) a ostale razvuci u 8k rezoluciju :pos:
Автоматски споено мислење:

@Luc+Luc jel' to onda krades od Solaka, ili kradete negde zajedno
Nasao sam ja to ne sekuraj se ,korak ispred drugih ,svetlosnih godina ispred tebe.Pogledaj na Pozitivi koje sam godine postavijo strimove od 4K kanala ,ah zaboravio ,ti tada si terao digitalne kanale 4K je bio drugi univerzum.Razliku nikada neces primetiti dok ne izvadis glavu iz PC monitora.Drugo pa ti se veselis kao malo dete kada ulovis strim HD ili FHD a za druge i da ne pricam.Samo zasto gubim vreme sa tobom sve ovo za tebe naucna fantastika.Ajd cao.Ah da kada smo kod piraterije nemoj te zaboraviti da i mi kao korisnici tog ilegalnog iptv pravimo krivicno delo, tako da preskocite tu temu.
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
389
Поени од реакции
364
Ah da kada smo kod piraterije nemoj te zaboraviti da i mi kao korisnici tog ilegalnog iptv pravimo krivicno delo, tako da preskocite tu temu.
Ne, ti kao korisnik koji si kupio uslugu od pirata ne činiš krivično delo, jedino nemaš pravo na nadoknadu štete.
To je isto kao kada bi kupio krivotvorenu novčanicu od 100 evra, jurili bi onoga koji ti je prodao, a ne tebe, jer on stiče dobit a ne ti.
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Nasao sam ja to ne sekuraj se ,korak ispred drugih ,svetlosnih godina ispred tebe.Pogledaj na Pozitivi koje sam godine postavijo strimove od 4K kanala ,ah zaboravio ,ti tada si terao digitalne kanale 4K je bio drugi univerzum.Razliku nikada neces primetiti dok ne izvadis glavu iz PC monitora.Drugo pa ti se veselis kao malo dete kada ulovis strim HD ili FHD a za druge i da ne pricam.Samo zasto gubim vreme sa tobom sve ovo za tebe naucna fantastika.Ajd cao.Ah da kada smo kod piraterije nemoj te zaboraviti da i mi kao korisnici tog ilegalnog iptv pravimo krivicno delo, tako da preskocite tu temu.
Teske reci,treba poznavati materiju...ovo su sve odredbe krivicnog zakona.
Nije krivično delo ono delo koje, iako sadrži obeležja krivičnog dela, predstavlja delo malog značaja.
Nije krivično delo ono delo koje je učinjeno u neotklonjivoj stvarnoj zabludi.
Pravna zabluda je neotklonjiva ako učinilac nije bio dužan i nije mogao da zna da je njegovo delo zabranjeno.
Učiniocu koji nije znao da je delo zabranjeno, ali je to bio dužan i mogao da zna, kazna se može ublažiti.

Ima ovde i pismenih...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom