Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
15 јули 2016
Мислења
77
Поени од реакции
231
Jos uvijek ako neko ima m3u listu sa domacim kanalima da je stabilna moze poslati na pp. Hvala i pozdrav zaljubljenicima iptv-a
 
Член од
3 март 2017
Мислења
213
Поени од реакции
443
IPTV svuda oko nas a nas nigdje. Evo za one koji vole sami skenirati stalker portale plus 100 mac adresa za jedan exyu stalker Sve to se nalazi ovdje: IPTV Tools 1.3.2 Elite! - skini, gledaj, skeniraj i uzivaj :)
I ja bi sine isto jednu m3u stabilnu listu sa domaćim kanalima dok si nenađem sam ako neko želi i ima volje poslati mi. Pozdrav za sve od moje malenkosti - SportBili
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835
IPTV svuda oko nas a nas nigdje. Evo za one koji vole sami skenirati stalker portale plus 100 mac adresa za jedan exyu stalker Sve to se nalazi ovdje: IPTV Tools 1.3.2 Elite! - skini, gledaj, skeniraj i uzivaj :)
I ja bi sine isto jednu m3u stabilnu listu sa domaćim kanalima dok si nenađem sam ako neko želi i ima volje poslati mi. Pozdrav za sve od moje malenkosti - SportBili
je li ovo crackano, probao sam converter mac to m3u, radi dobro, a skeniranje će mo studirati (nisam ni video pogledao,možda tamo ima objašnjenje)
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
500.png 500.png

500.png

Откако ќе заврши со скенирање исклучете го скенерот и повторно вклучете.
500.png

500.png

Клик на некоја од мак адресите
500.png

Само одреденен дел од порталите /c/, stalker_portal/c/ може да се гледаат, значи не сите.
 
Член од
8 мај 2020
Мислења
116
Поени од реакции
126
Manzera iako je plais salje avtoru "udarce"...Nista sto bi mi smetalo, posto nije moje...Al onaj osjecaj da ti netko usao u kazneni prostor :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom