Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ok, samo si mi potvrdio ono sto sam nacuo, da preko LabTV idu diogen liste...:)
Pa normalno da idu kad je to njihova apk sta je tu cudno,a za mac ne daju vise barem ne ovi sta ih ja poznam.Stim ako kod ovih kupis pasvord mijenjas svakih 30 dana tako i placas.
Stim da ovo sta pisem ja nemam nikakvu korist pomazem onom koji zeli kupit da dode do kontakta Jedino tvrdim da su decki super i niko nece imat problema nikakvih.
 
Последно уредено:
Член од
4 мај 2020
Мислења
578
Поени од реакции
895
Pa normalno da idu kad je to njihova apk sta je tu cudno,a za mac ne daju vise barem ne ovi sta ih ja poznam.Stim ako kod ovih kupis pasvord mijenjas svakih 30 dana tako i placas.
Stim da ovo sta pisem ja nemam nikakvu korist pomazem onom koji zeli kupit da dode do kontakta Jedino tvrdim da su decki super i niko nece imat problema nikakvih.
U zadnje vrijeme malo su ih hvalili na BUG forumu i pisali da je to korektna i dobra LabeTV lista... :)

Kako je meni "diogen" lista ok lista nebi ni trebala LabeTV biti losa...
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
U zadnje vrijeme malo su ih hvalili na BUG forumu i pisali da je to korektna i dobra LabeTV lista... :)

Kako je meni "diogen" lista ok lista nebi ni trebala LabeTV biti losa...
Pa diogen koristi apk Labe Tv i ti moji kolege daju jedinu na nju da se gleda.Ja ju imam na mobu pa znam nekad pogledat fino radi.A ovi decki stvarno gospoda i mozes se na mobitel sve dogovorit.Ja sam sa njima neke druge stvari radio pa se poznam osobno.Iako ih ja znam zezat da je na crno slade hahahaaa.Inace i c linije prodaju.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom