Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
ljudi poceli ste mnogo da filozofirate, ja samo kazem da strimovi po listama (narocito domacim) poprilicno kasne za npr. satelitskim kanalima poznatih provajdera, a narocito je zalasno sto npr. domaci legalni provajderi kasne puno sa prenosom
Автоматски споено мислење:

ako je neko zaljubljenik iptv-a, pa jos i fudbalskih utakmica, zar mu nije u interesu da pronadje stimove koji ne kasne, ne seckaju a sa dobrim su bitrateom i rezolucijom
Автоматски споено мислење:

zao mi je ako nekom kvarim posao, ali ja liste sa tolikim kasnjenjem u prenosu nikada ne bih platio
 
Последно уредено:
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Racunaj uplink koji salje gore u transponder i koliko mu treba da dodje dole, eto ti razlike...
Автоматски споено мислење:


Ironija je da najvise smeta to ljudima koji od ilegalnog panela, ilegalno gledaju i onda se nesto bune;=)
Ma ja to shvaćam ali drugi ne.I svi iptv provajderi ne nude krš sliku kako neki kažu.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
@starac foco kaze da je uporedjivao poljski headend sa total tv-om, i da je brzi headend za sekundu, a ja bih voleo da neko uporedi neki total kanal sa sat premium poljskim kanalom, pa da vidimo onda
Автоматски споено мислење:

Ma ja to shvaćam ali drugi ne.I svi iptv provajderi ne nude krš sliku kako neki kažu.
ajde sveznalico, dokazi mi da total ili mts ne kasni sa prenosom
Автоматски споено мислење:

"Ironija je da najvise smeta to ljudima koji od ilegalnog panela, ilegalno gledaju i onda se nesto bune;=) "
ja se ne bunim, jer "sve" gledam u "realnom" vremenu
Автоматски споено мислење:

ako je bolje (a jeste, jer su u realnom vremenu) gledati prenose preko udp lista, zasto ih onda ne potencirati, pa zato jer se teze nalaze, samim tim i teze prodaju
 
Последно уредено:
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
izguracemo to kasnjenje nekako
Автоматски споено мислење:
Ma nego šta evo pogledaj Dazn od malog postao globalni striming igrač tu je sada i Amazon Prime Video već neke utakmice prenose.Ali naj najviše kada se ljudi hvale sve imaju gledaju bla bla a zimsku skakaonicu nisu imali gde gledati,plus I legalnu pretplatu.
Автоматски споено мислење:

Kod mene 23850 kb/s
Na Švajcarskom Blue Sport još bolji a za UHD da ne komentarisem.
 
Член од
28 јануари 2016
Мислења
65
Поени од реакции
72
Zdravo sakam da prasam zosto nekoi listi m3u rabotat samo na telekom internet na drugi provajderi ne, kako sto se kablovskiot internet dali ima resenie
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Evo ovde Saskon pre jedno mislim pola godine postavio vrlo dobru Astru Relay ,fantastičan kvalitet , kanala negde oko 200 možda i više nisam sve skenirao,sportskih možda dvadesetak plus nekoliko UHD. Radi još.
 
Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
mislim da je svima draze gledati prenos neke utakmice kao covek, a ne sa zakasnjenjem od npr. 50 sec.
Автоматски споено мислење:


e, vidis to "njihovo" kasnjenje od 400 ms meni ne smeta
ajd ne lupaj više, ti i tvoje kašnjenje , nemaš ništa pametnije nego stalno s tim kašnjenjem , a razlog je da želiš biti kao španjolac ili njemac hahaha koji razlog ja mislim da ti patiš da budeš netko na ovom forumu hahaha
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Ja neznam sto neko mora da upoređuje đe stream ide brze a đe kasni, neka gledaju ono sto imaju i nece mu ni sekundu kasniti, ja lično gledam često televiziju unazad, vratim određenu emisiju i gledam, nekad kasnim sa gledanjem i po par dana i ne smeta mi haha

Envoyé de mon M2101K6G en utilisant Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom