Дали сте ебале албанки и што обожават албанките кај македонците во секс?

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.127
Поени од реакции
2.765
Јас Албанки сум ебел во Струга каде што чекаат клиенти до хотелот Београд и на мостот кај Дримот...
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.977
Поени од реакции
55.044
Не, ама многу сакам Дрита Ислами. Доста време ја имав аднато на инстаграм ама ме немаше прифатено до пред скоро, само што ме прифати после краток период се омажи. Па за кој кур ме прифаќаш.
Исто и на фб ја следев само, пошто не ме прифаќаше ама таму само официјални спортски слики постираше, иако не е лошо секој ден да гледаш хеланчиња и истегната нога доека трча, но добро. У задње време почна да спама со Шилегов па ја оЦледив.
 

SkimSkam

Full Stack Говнар
Член од
26 август 2021
Мислења
2.119
Поени од реакции
5.667
Сакаат за да не ги враќаат од кафичи. Ко ќе дојде орелот со тоа носот, ако не е дилер или да му дал лихва на газдата, ќе добие “дечки full сме со резервации вечерва извинете”. И тоа фрустрира. Не дека нешто друго.
 
Член од
21 јули 2017
Мислења
289
Поени од реакции
233
Неам ебано шиптарки, ама таа што ми пиша сакаше лапање курац, ама и пари во исто време... и да, требаше да ја посетам во Чаир ама мене страв ми беше да одам во Чаир, од тој двоглавиот орел УЧК што пише :D Има бе уште македонци во Чаир?
 
Последно уредено:

Лаик

Романтичар
Член од
4 август 2018
Мислења
1.423
Поени од реакции
3.127
Неам ебано шиптарки, ама таа што ми пиша сакаше лапање курац, ама и пари во исто време... и да, требаше да ја посетам во Чаир ама мене страв ми беше да одам во Чаир, од тој двоглавиот орел УЧК што пише :D Има бе уште македонци во Чаир?
Како може додека ти го "лапа" у исто време да гледа колку пари ќе и дадеш од страна,ми делува ко роботот Софиа...:coffee:
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.042
Поени од реакции
6.651
Добро стенкаше Ермира, нешто свежа снимка се најдува последно време??
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.042
Поени од реакции
6.651
И овој разговор да не беше дел од бомбите на Заев ?

За ова треба уште 2 мандата да му дадат така, без избори. Чисто од заслуг.
Опушти се темата е за секс..... Климаксот на млади години те фати од политиката
 
Член од
1 ноември 2021
Мислења
158
Поени од реакции
328
Ме интересира пошто сакам да знам што сакат точно во ебанје со македонците
Да им стават лажица мед на дундите и потоа да ги лижат. Honey pussy се нарекува феноменот додека во позадина оди оваа песна:

Мислам дека сега имаш добра претстава како изгледаат тие работи.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom