Зошто девојките не ги сакат добрите момчиња?

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.279
Поени од реакции
27.744
Конкретно за типов, мислам дека си го имал човекот тоа и пред да има пари.

А што се однесува конкретно до муабетот. Тој типот од горе, колку и да не сакал да стане Перо, животот ќе го направел. Да речеме имал почетна предност во животот. Можда Близеријан е добар пример како животот го направил Перо, доколку не бил претходно.
Sho oti porasna brada i stana Pero?
Ili oti tatko mu proneveruval danok pa ovoj so tie pari stana influenser so iznajmeni kuki, modeli, i taka natamu. Pa gi potrosi pa mu stegnaa istraga.

Many of the properties Bilzerian claims to own are rented by Ignite International Ltd. As Forbes reports: "The house and everything else — the models, the flights, the yachts, etc. — is charged to the corporate tab of Ignite International Ltd., the company Bilzerian founded and serves as CEO and majority shareholder, according to Curtis Heffernan, Ignite's recently ousted former president. Paying Dan Bilzerian's $2.4 million annual rent, and paying for everything else Dan Bilzerian does, would be one explanation for how Ignite managed to lose a reported $50 million last year.
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.611
Поени од реакции
26.121
Sho oti porasna brada i stana Pero?
Ili oti tatko mu proneveruval danok pa ovoj so tie pari stana influenser so iznajmeni kuki, modeli, i taka natamu. Pa gi potrosi pa mu stegnaa istraga.

Many of the properties Bilzerian claims to own are rented by Ignite International Ltd. As Forbes reports: "The house and everything else — the models, the flights, the yachts, etc. — is charged to the corporate tab of Ignite International Ltd., the company Bilzerian founded and serves as CEO and majority shareholder, according to Curtis Heffernan, Ignite's recently ousted former president. Paying Dan Bilzerian's $2.4 million annual rent, and paying for everything else Dan Bilzerian does, would be one explanation for how Ignite managed to lose a reported $50 million last year.
Што има бе дарлинг врска муабетов. Човекот е Перо, дали е од раѓање, дали станал со проневерите од татко му, дали дека пуштил брада е ирелевантно. Тоа дали е добро тоа што го праи е исто ирелевантно. Важно е дека го следи епитет плејбој.
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.279
Поени од реакции
27.744
Што има бе дарлинг врска муабетов. Човекот е Перо, дали е од раѓање, дали станал со проневерите од татко му, дали дека пуштил брада е ирелевантно. Тоа дали е добро тоа што го праи е исто ирелевантно. Важно е дека го следи епитет плејбој.
Glej, sfakam, Dan Bilzerian e maskata Kim Kardashian. Dan Bilzerian e brend i toa ubedliv i uspesen brend sho go pretstavuva sonot na sekoj maz. Ama e fake i samo poradi toa ne e bad Boy. Bad Boy ne plaka za 10 zeni da se mknat po nego. Bad Boy e tatko mu.

Bad boy moze da go kazes Clint Eastwood, Cristiano Ronaldo, avtenticni likovi so imaat hrabrost da pravat sto sakaat i sho i pokraj toa sho imaat svrteno 100 zeni, uste 100 stojat na red.
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.611
Поени од реакции
26.121
Glej, sfakam, Dan Bilzerian e maskata Kim Kardashian. Dan Bilzerian e brend i toa ubedliv i uspesen brend sho go pretstavuva sonot na sekoj maz. Ama e fake i samo poradi toa ne e bad Boy. Bad Boy ne plaka za 10 zeni da se mknat po nego. Bad Boy e tatko mu.

Bad boy moze da go kazes Clint Eastwood, Cristiano Ronaldo, avtenticni likovi so imaat hrabrost da pravat sto sakaat i sho i pokraj toa sho imaat svrteno 100 zeni, uste 100 stojat na red.
Ај вака, да речеме дека е фејк. Но приказната што ја врти е таа. Кога срчаш топ 10 плејбојс, го нема кристијано роналдо. Ако е до кој колку пари има, го нема ни џеф безос ни илон маск. Плејбој е колку е посакуван од жените, со својата приказна. А тоа значи каква роба е тражена и на која прича највеќе палат жените.
Автоматски споено мислење:

И да, кој е и што е(сон на мажите) не го направиле мажите, туку жените.
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.629
Поени од реакции
2.071
Dan Bilzerian e brend i toa ubedliv i uspesen brend sho go pretstavuva sonot na sekoj maz.

Не баш на секој маж. На повеќето од мажи им е сон. На пример мене тоа ми е чиста глупост. Да плаќаш некој за нешто вакво. Тоа се пари фрлени во ветер.
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.611
Поени од реакции
26.121
Tocno, zatoa se plateni da gi zbogatuvaat negovite sliki. ;)
Епа тоа ваљда го смислиле маркетинг експертите, кои знаат како работи женскиот мозок, кај повеќето жени.

А тоа е потполно релевантно за темава.
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.279
Поени од реакции
27.744
Епа тоа ваљда го смислиле маркетинг експертите, кои знаат како работи женскиот мозок, кај повеќето жени.

А тоа е потполно релевантно за темава.
Da, zeni se target oti sakaat da gledaat razgoleni zgodni zeni.
1odbov.jpg
 
Член од
20 април 2012
Мислења
3.678
Поени од реакции
9.689
Многу го потценувате Станко.Има 2 врсти на Стнковци.Едниот до крајот на животот останува Форест Гамп,другиот се претвора во женомрзец.Имам другар веќе е на 40 години.Го запознаваат со жени на негова возраст а тој после неколку изегувања ги откачува.Една од нив знам има скршено многу машки срца а и многу Перовци има јавано.Риба и пол беше.Да ми кажеше некој пред 15 години дека ќе прифати да излезе со другаров Станко немаше шанса да поверувам.Ама ето времето е најголем господар и учител.На рибава и падна цената на берзата и бара некој Форест, да ја улови последната можност за деца и брак.Арно ама Станко кој на времето беше добро романтично момче за дваесет години се шо доби од жените беше фрустрации и комплекси.Тоа кај него предизвикало одбивност кон истите.Го прашав зошто прибира на тие години место да го фати последниот воз ми кажа-На 25 не им чинев сеа на 40 им сум ок?Сватив дека е во право чоекот.
 
Последно уредено:

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.611
Поени од реакции
26.121
Da, zeni se target oti sakaat da gledaat razgoleni zgodni zeni.
Прегледај го приврзокот 311504
Незнам која му е публиката, јас не го ни знаев по име, пишав top 10 playboys и овој беше во сите листи.

А дали е фејк или не очигледно имаш повеќе искуство околу ликот и делото на типов, така да ќе ти верувам на збор дека е фејк.
 
Член од
9 февруари 2016
Мислења
1.252
Поени од реакции
3.176

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.611
Поени од реакции
26.121
Многу го потценувате Станко.Има 2 врсти на Стнковци.Едниот до крајот на животот останува Форест Гамп,другиот се претвора во женомрзец.Имам другар веќе е на 40 години.Го запознаваат со жени на негова возраст а тој после неколку изегувања ги откачува.Една од нив знам има скршено многу машки срца а и многу Перовци има јавано.Риба и пол беше.Да ми кажеше некој пред 15 години дека ќе прифати да излезе со другаров Станко немаше шанса да поверувам.Ама ето времето е најголем господар и учител.На рибава и падна цената на берзата и бара некој Форест, да ја улови последната можност за деца и брак.Арно ама Станко кој на времето беше добро романтично момче за дваесет години се шо доби од жените беше фрустрации и комплекси.Тоа кај него предизвикало одбивност кон истите.Го прашав зошто прибира на тие години место да го фати последниот воз ми кажа-На 25 не им чинев сеа на 40 им сум ок?Сватив дека е во право чоекот.
Па не е веќе Станко, станал Перо…
 

Kajgana Shop

На врв Bottom