Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 март 2021
Мислења
55
Поени од реакции
20
Nekada je vlasnik sada telecoma bio i suvlasnic 2 brata zato je isti epg...Bitka se tesko skenira jer je na magload tako da ces tesko dobiti mac,dva brata hmm tezak za skenirati a tek da imas mac za art jos da radi to kad na vrbi rodi grozdje.
 
Член од
8 септември 2021
Мислења
28
Поени од реакции
2
Bitka se tesko skenira jer je na magload tako da ces tesko dobiti mac,dva brata hmm tezak za skenirati a tek da imas mac za art jos da radi to kad na vrbi rodi grozdje.
da vec dugo nemam ni jednog mac ali ni m3u
dva brata hmm tezak za skenirati a tek da imas mac za art jos da radi to kad na vrbi rodi grozdje.
to sam primijeio za dva brata da se neda skenirat u zadne vrijeme
a tek da imas mac za art jos da radi to kad na vrbi rodi grozdje.
imas u tv abum sliku od art info kanala tako da to mi radi
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
U Msat platformi kanali su već startovali ArenaSport Premium 1,2 i 3.Negde se javlja piše da je samo rebranding kanala ArenaSport 6,7,8 sad koliko je to tačno ne bih znao da ti kažem.Pojavit će se možda za par dana na iptv platformama pa ćemo saznati.
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
5.433
U Msat platformi kanali su već startovali ArenaSport Premium 1,2 i 3.Negde se javlja piše da je samo rebranding kanala ArenaSport 6,7,8 sad koliko je to tačno ne bih znao da ti kažem.Pojavit će se možda za par dana na iptv platformama pa ćemo saznati.
90% од ексју иптв ги немаа српските арени 6, 7 и 8 :). За Арени премиум ќе се почека малку, инаку веќе ги има:
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
90% од ексју иптв ги немаа српските арени 6, 7 и 8 :). За Арени премиум ќе се почека малку, инаку веќе ги има:
Ipak nije rebranding ,6,7,8 rade.Ali logo je ubij bože uhvati pola akrana ,mislim na sve ArenaSport kanale,još na tome da porade pa su kompletni,skoro.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Nekada je vlasnik sada telecoma bio i suvlasnic 2 brata zato je isti epg...Bitka se tesko skenira jer je na magload tako da ces tesko dobiti mac,dva brata hmm tezak za skenirati a tek da imas mac za art jos da radi to kad na vrbi rodi grozdje.
Ja bih ti slikao to grozde ART al sam obecao da necu tako ima na vrbi grozde vjeruj mi.
A tek da vidis oni filmski kako ljepo rade 7 dana otraga i jos imaju epg, o 4 filmska govorim mix movie 1,2,3 i jos jedan.Sve ljepo vidis i gledas koji oces 7 dana otraga.A tek SR Arene 6,7,8.Ma super.
 
Член од
11 јуни 2016
Мислења
324
Поени од реакции
219
Ja bih ti slikao to grozde ART al sam obecao da necu tako ima na vrbi grozde vjeruj mi.
A tek da vidis oni filmski kako ljepo rade 7 dana otraga i jos imaju epg, o 4 filmska govorim mix movie 1,2,3 i jos jedan.Sve ljepo vidis i gledas koji oces 7 dana otraga.A tek SR Arene 6,7,8.Ma super.
aj molim te istekla mi je pa na smartTV mi ubaci
 

Kajgana Shop

На врв Bottom