Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Rekao sam da sam 15- ak god po satelitskim forumima. I dan danas imam kontakte sa ljudima koje sam upoznao (neke od njih i osobno) još od vremena sharinga preko yumatu, pa i ranije. Za iptv sam se zainteresirao otprilike u isto vrijeme kada sam se i registrirao na ovaj forum. To je bilo vrijeme klanova, "kraljeva", "careva" i ne znam koga sve ne. Slažem se, do mene je i moga stava jer se nisam nikome htio uvlačiti, niti stati na bilo čiju stranu. A mogao sam i sve bi bilo jednostavnije. No, pusti to, i nisam nikada nikoga pitao kako se ulazi u panel ili nešto takvoga nego za j...ni epg url od usranog arta i nitko, pazi NITKO mi nije odgovorio. Zaključak: ili konanova konstatacija o zmiji i nogama ili naši "stručnjaci" pojma nemaju. Ende.
Evo necu pokusavati da uticem na tvoje misljenje,najbolje je da zakljucak doneses sam.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
372
Поени од реакции
278
tu sami neki majstori iptv , razbijaju panele i slično , onda jim daš server da ti nađu mac niko nenađe ništa , server mrtav , server blokira itd , govorim o serveru koji sa neta skida listu na ovaj način http://ss-gss.de/playlist?type=m3u&deviceUser=
a u listi ide stream ovako http://playlist.abc-net.uk:80 , ako se prepozna prodavač ovoga servera , moram da kazem da ima vrlo dobru iptv , nestuca nista, a gledam ju več tri godine negde , svaka čast onome ko mi je slao tu listu , sad da vidim kraljeve razbijače iptv panela i slično , ko mi nađe user i pass od toga dižem ga u kralja iptv skeniranja

user iljo imam
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Rekao sam da sam 15- ak god po satelitskim forumima. I dan danas imam kontakte sa ljudima koje sam upoznao (neke od njih i osobno) još od vremena sharinga preko yumatu, pa i ranije. Za iptv sam se zainteresirao otprilike u isto vrijeme kada sam se i registrirao na ovaj forum. To je bilo vrijeme klanova, "kraljeva", "careva" i ne znam koga sve ne. Slažem se, do mene je i moga stava jer se nisam nikome htio uvlačiti, niti stati na bilo čiju stranu. A mogao sam i sve bi bilo jednostavnije. No, pusti to, i nisam nikada nikoga pitao kako se ulazi u panel ili nešto takvoga nego za j...ni epg url od usranog arta i nitko, pazi NITKO mi nije odgovorio. Zaključak: ili konanova konstatacija o zmiji i nogama ili naši "stručnjaci" pojma nemaju. Ende.
Hahaaa, ja sam ti odgovorio da nema,neko je napiso ima,ja velim moze imat tu je razlika.I sta mislis gdje bi bolje proso sa onima A ili sa onima B ili nezavisnim Y.
A sad pazi i A i B i Y postoje i dan danas i do kojeg zakljucka si dosao.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
tu sami neki majstori iptv , razbijaju panele i slično , onda jim daš server da ti nađu mac niko nenađe ništa , server mrtav , server blokira itd , govorim o serveru koji sa neta skida listu na ovaj način http://ss-gss.de/playlist?type=m3u&deviceUser=
a u listi ide stream ovako http://playlist.abc-net.uk:80 , ako se prepozna prodavač ovoga servera , moram da kazem da ima vrlo dobru iptv , nestuca nista, a gledam ju več tri godine negde , svaka čast onome ko mi je slao tu listu , sad da vidim kraljeve razbijače iptv panela i slično , ko mi nađe user i pass od toga dižem ga u kralja iptv skeniranja
e, to se zove bacena rukavica, bravo
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
Evo necu pokusavati da uticem na tvoje misljenje,najbolje je da zakljucak doneses sam.
Poanta je ta da se neki ljudi predstavljaju kao veliki znalci, a to je uglavnom zabluda ili neko površno znanje koje su dobili od nekoga drugoga i onda po forumima prosipaju pamet kao treba satima, danima, godinama to prikupljati, u stvari su naj običniji foliranti. Oni koji zaista znaju rijetko ili nikako pišu po forumima, poput milutina milankovića, zokinika i još nekih, samo se jave na pp ili skype i ponude pomoć. O tome ti pričam. S tobom nisam imao kontakta, ne poznajem te (virtualno ni osobno) kao ni ti mene i nemam razloga ne vjerovati da si ok, ali i sam znaš da stvari nisu samo crne ili samo bijele.
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
Sad
Hahaaa, ja sam ti odgovorio da nema,neko je napiso ima,ja velim moze imat tu je razlika.I sta mislis gdje bi bolje proso sa onima A ili sa onima B ili nezavisnim Y.
A sad pazi i A i B i Y postoje i dan danas i do kojeg zakljucka si dosao.
Hoćeš sad da ti pošaljem link od databaze od epg.. Tebi mogu jer znam da neće dalje..

Ja sam imao problem isto sa artom prije, mislim za epg.. I onda sam pomislio, jbt kolika pamet ti treba da isprobaš redom epg i vidiš koji ti odgovara.. To je prvo.. A drugo.. Ako gledaš u stb već ti vuće epg a ako ga gledaš preko datoteke, kolika tek onda pamet treba da se naprave nazivi kanala kako paše bilo kojem epg.. Jbt.. I onda se samo mjenja mac.. Ali najlakše da netko napravi za tebe i onda još ako neće a nemora, kenja se tu..
A sto se tiće ove liste jura ja je isto gledam.. Dobra je ali za skenirat za popizdit, na trećem macu block.. Ali uvjek ima naćina..
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
Polako se foliranti prepoznavaju.
Автоматски споено мислење:

J...š to, Dinamo vodi :pijani:
Автоматски споено мислење:
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Poanta je ta da se neki ljudi predstavljaju kao veliki znalci, a to je uglavnom zabluda ili neko površno znanje koje su dobili od nekoga drugoga i onda po forumima prosipaju pamet kao treba satima, danima, godinama to prikupljati, u stvari su naj običniji foliranti. Oni koji zaista znaju rijetko ili nikako pišu po forumima, poput milutina milankovića, zokinika i još nekih, samo se jave na pp ili skype i ponude pomoć. O tome ti pričam. S tobom nisam imao kontakta, ne poznajem te (virtualno ni osobno) kao ni ti mene i nemam razloga ne vjerovati da si ok, ali i sam znaš da stvari nisu samo crne ili sam bijele.
Mogu podrzati,ali govorim samo u svoje ime.Njih znam iz onih vremena kad su bili itekako aktivni po forumima tako da ne stoji da retko pisu.Ja imam svoje razloge zasto sam aktivan u pisanju.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom