Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Vraćao sam ga na tvornićko.. Razmišljam da stavim neki modificirani rom
Автоматски споено мислење:

Da napomenem, kod mene box radi 15 sati dnevno jer zemaljsku, satelitsku niti ništa drugo negledam osim iptv
Автоматски споено мислење:

I samo za iptv i povremeno YouTube mi služi za nista drugo
Moj nije iskljucen vise od 2 godine,sem kad nestane struje.Zbog bolesti sam u krevetu i on non stop radi,da i racunar al bukvalno nije iskljucen vise od 2 godine moracu ga restartovati.Radi ASUS i bice ponovo ista marka dobro se pokazao.
 
Член од
12 октомври 2016
Мислења
116
Поени од реакции
179
Moj nije iskljucen vise od 2 godine,sem kad nestane struje.Zbog bolesti sam u krevetu i on non stop radi,da i racunar al bukvalno nije iskljucen vise od 2 godine moracu ga restartovati.Radi ASUS i bice ponovo ista marka dobro se pokazao.
Zato je Xiaomi mi box best buy za taj rang novaca, wireles savršen ( može se i kupiti adapter usb/wireles)
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
J.te, jel to državna tajna da nitko neće poslati? Ili možda nitko ne zna ili takvo što ne postoji?
Eto, forumi ovakve vrste služe, između ostaloga, da se ne pomogne članovima koji traže pomoć, zar ne? OK, priznajem, ja sam reseler bitke, braće, zdrave, narodne, tsppro i svih drugih ex- yu servera, uhvatili ste me napokon i zapamtite moj nick i nemojte mi nikada pomoći niti odgovoriti na moje pitanje. Eto, sramim se zbog toga i molim vas da mi oprostite.
 
Член од
12 октомври 2016
Мислења
116
Поени од реакции
179
Eto, forumi ovakve vrste služe, između ostaloga, da se ne pomogne članovima koji traže pomoć, zar ne? OK, priznajem, ja sam reseler bitke, braće, zdrave, narodne, tsppro i svih drugih ex- yu servera, uhvatili ste me napokon i zapamtite moj nick i nemojte mi nikada pomoći niti odgovoriti na moje pitanje. Eto, sramim se zbog toga i molim vas da mi oprostite.
Da nisi zaboravio koji server ,
 

Kajgana Shop

На врв Bottom