Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 мај 2020
Мислења
31
Поени од реакции
4
Pozdrav,jel zna neko koji je problem sa duplex play aplikacijom,ne mogu da je aktiviram na 6 ili 12 meseci!?
 
Член од
10 јануари 2020
Мислења
7
Поени од реакции
1
Da li mozda neko ima visak jedan nalog za TiViMate? Ako ima, molim posaljite mi na PP, hvala unapred!
 
Член од
9 август 2020
Мислења
18
Поени од реакции
3
Pozdrav svima,
molio bi ako ko ima m3u listu od nova iptv portala ili ako nema taj moze baklja ili neki drugi exyu portal samo da ako moze bude malo duzeg trajanja.
Hvala unapred.
 
Член од
10 јануари 2020
Мислења
7
Поени од реакции
1
Ja ne pusim...;)
Elem, znam da je to stvarno jefitno, ali koliko sam skapirao placa se preko google racuna, ili kako to vec ide, a ja to nemam niti znam nekog ko ima. Ako gresim o nacinu placanja, ispravi me i uputi.
Drugo, uvek ima ljudi koji to plate i stoje im nalozi neiskorisceni, pa sto ne potraziti, bolje da daju nekom, nego da stoje bez veze...
Prema tome, moja molba za doniranje jednog naloga za TiViMate i dalje stoji...
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Drug, to ti kosta 5 eura na godisnjoj razini, ekvivalent malo bolje kutije cigareta.
Imas mogucnost gledati to na 5 uredjaja tako da...
Sve to stoji ali skoro sam video na jednom cracking forum, gde se isti program traži da bude krekovan, i onda ista filozofija, niko neće da ga krekuje jer je eto 5 evra godišnje ili 10 evra za stalno.
I oni što krekuju programe pretvorili se u filozofe :D
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Ja ne pusim...;)
Elem, znam da je to stvarno jefitno, ali koliko sam skapirao placa se preko google racuna, ili kako to vec ide, a ja to nemam niti znam nekog ko ima. Ako gresim o nacinu placanja, ispravi me i uputi.
Drugo, uvek ima ljudi koji to plate i stoje im nalozi neiskorisceni, pa sto ne potraziti, bolje da daju nekom, nego da stoje bez veze...
Prema tome, moja molba za doniranje jednog naloga za TiViMate i dalje stoji...
Objasniš nekom prijatelju da bez toga ne može živjeti :D on plati a ti ga častiš pivom. Ja sam imao na dva uređaja od dve različite osobe - na kraju skontaš da ciganiš za sitne pare. Sad nas dvojica po dva uređaja i trajna licenca tako da o tome više ne razmišljam.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom