Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
sve si rekao kako jeste, sve ostalo je puvakanje zvrndova
Ulozis na pocetak i miran si jedno 10 godina ako ne i vise ,jedino ako neces trendove da pratis.
Naprimer ovi novi od no name kombosa tri tunera resiveri kostaju od 90 pa do 120-130 evra ,dobro prezvaka iptv takodje moze i stalker player ,da ne pricamo od rugim pluginima i dodatcima.
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.118
cujemo se uvece :D
Автоматски споено мислење:


hehheheheee, ovo stvarno nije normalno :D
Автоматски споено мислење:


a kako ide :D
da ne spamujemo temu.....ovo ti nije iptv lista u dream...
PS daj nastavke za total tv..moji su stare...kanale su mi izmjesane...hocu da slikam i ja...
PS 2 uvece cujemo se :D
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Ulozis na pocetak i miran si jedno 10 godina ako ne i vise ,jedino ako neces trendove da pratis.
Naprimer ovi novi od no name kombosa tri tunera resiveri kostaju od 90 pa do 120-130 evra ,dobro prezvaka iptv takodje moze i stalker player ,da ne pricamo od rugim pluginima i dodatcima.
Potpuno se slažem, i razmišjam o tome.
Автоматски споено мислење:

da ne spamujemo temu.....ovo ti nije iptv lista u dream...
PS daj nastavke za total tv..moji su stare...kanale su mi izmjesane...hocu da slikam i ja...
PS 2 uvece cujemo se :D
Zvrndov uvek pokazuje iste kanale koji rade-nerade HBO3, neka ti pokaže HBO i HBO2 - nikad ne rade, he, he!
 
Последно уредено:
Член од
31 декември 2018
Мислења
144
Поени од реакции
315
Ulozis na pocetak i miran si jedno 10 godina ako ne i vise ,jedino ako neces trendove da pratis.
Naprimer ovi novi od no name kombosa tri tunera resiveri kostaju od 90 pa do 120-130 evra ,dobro prezvaka iptv takodje moze i stalker player ,da ne pricamo od rugim pluginima i dodatcima.
Da li se moze kupiti u nemackoj satelitska oprema do nekih 200e resiver 4k da otvara te kodirane pakete...i tanjir sa recimo dve glave ?
Ima vas ovde koji dobro baratate ovom tematikom pa ako moze nekih predloga ?
Pozdrav
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Da li se moze kupiti u nemackoj satelitska oprema do nekih 200e resiver 4k da otvara te kodirane pakete...i tanjir sa recimo dve glave ?
Ima vas ovde koji dobro baratate ovom tematikom pa ako moze nekih predloga ?
Pozdrav
Mozda malo vise mozda i manje ,najvise ide za resiver ali evo naprimer GigaBlue UHD Trio 4K(tri tunera satelit,kabal,terestrijalno plus moze miltristrim kanale) znaci ulozeno dobiveno kosta oko 110-120 evra ,ovo drugo najbolje u kompletu uzeti jer sve posebno kosta vise.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Evo ja stavio tvoj nastavak u gugl i nista nije pronašao...
hheheheheee, probaj ovako 1:0:19:784:C6D4:16E:A00000:0:0:0:
Автоматски споено мислење:

trenutno na arena sport 1 ;)
Автоматски споено мислење:

m3u8 srb
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
varas se prijatelju, nemas pravu adresu ;)
Nema onu sa 2,3 brzine hahahaaa
Автоматски споено мислење:

hheheheheee, probaj ovako 1:0:19:784:C6D4:16E:A00000:0:0:0:
Автоматски споено мислење:

trenutno na arena sport 1 ;)
Автоматски споено мислење:

m3u8 srb
Evo moj ti drem odkljucen sve zivo otvara,samo ga nadi.
 
Член од
18 јули 2019
Мислења
215
Поени од реакции
439
Da li se moze kupiti u nemackoj satelitska oprema do nekih 200e resiver 4k da otvara te kodirane pakete...i tanjir sa recimo dve glave ?
Ima vas ovde koji dobro baratate ovom tematikom pa ako moze nekih predloga ?
Pozdrav
Ako imas svoju neku privatnu nekretninu ( kucu ili stan ) mozes montirati antenu ali da nije vidljiva sa ulice i ne smeta komsijama ( zaklanjanje pogleda, sunca, ... ). Imace nije dozvoljeno stavljanje satelitskih antena u vecini naseljenih mjesta.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom