Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 ноември 2016
Мислења
19
Поени од реакции
23
To kome si navikao da baniras i odlazis nastavi tamo na svom forumu meni neces da ti govoris gdje cu ja da idem i sta radim. Jasno poltrone sa sf.
Автоматски споено мислење:


Skidao konju da vidim koje koristis jel su me ljudi upozoravali na to na pm, usput nemogu da je ni instaliram na zadnju verziju bluestack ako ce ti biti lakse sotono.
Imas li jos sta ajde dalje pucaj pedercino :)
Ja tebe u nijednom trenutku nisam uvredio,da li hoces slike i sa skajpa gde me preklinjes i molis za liste,imam i to.A sada me vredjas,to nije lepo,
Skidao a pre par minuta rekao da nisi godinama isao na taj forum.
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.220
Поени од реакции
5.442
To kome si navikao da baniras i odlazis nastavi tamo na svom forumu meni neces da ti govoris gdje cu ja da idem i sta radim. Jasno poltrone sa sf.
Автоматски споено мислење:


Skidao konju da vidim koje koristis jel su me ljudi upozoravali na to na pm, usput nemogu da je ni instaliram na zadnju verziju bluestack ako ce ti biti lakse sotono.
Imas li jos sta ajde dalje pucaj pedercino :)
Pa i kajgana je moj forum :). Da te potsetim ja sam ovde pre serbianforuma uclanjen, zapravo od samog pocetka ove teme.
Postavili smo aplikaciju na SF da bi svi mogli da gledaju. Ti si javno objavio liste sa te aplikacije. Meni i administraciji sa SF neces nista nauditi vec obicnim clanovima koji nemaju sta da gledaju. I ti ces se na to smejati, nemam reci.
 
Член од
6 ноември 2016
Мислења
19
Поени од реакции
23
Lose ti je to unistavas samo liste koje koriste mnogi

daj nesto ovako,program,skriptu a ne copy-paste i da krades od drugih

Ashampoo_Snap_2021.04.02_00h51m53s_006_.png
 
Член од
6 ноември 2016
Мислења
19
Поени од реакции
23
Nisam al ja sam vam dao nikad nebih ni znali za to da nije mene bilo hakeri
Автоматски споено мислење:


Milutinu Milankovicu vasem iptv bogu tebi i ovima kao sto si ti nemojte me tjerati objavicu i link gdje se sve to moze uzeti
Автоматски споено мислење:
Ja nisam haker ,nadjem ponekad neku listu za sebe i ne vredjam nikoga.A sta je sa tobom to sami Bog zna.Nisi bio takav,otiso si u aut prijatelju.
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.220
Поени од реакции
5.442
Ti si smjesan tip ba ti boki ti kaze prijavi me ti me prijavis, klimaj glavom i dalje ja necu da slikam neku noc sto si me prijavljivao kao ovaj tvoj sef pizdurino raspala.
Ne treba da slikas, a boki i ne zna gde je ta tema. Niko meni ne kaze sta da radim, a ja sam ovde svaki dan i znam sve teme na kajgana.
Nema moderatora ovde i mozes da psujes koliko ti je volja.
 
Член од
6 ноември 2016
Мислења
19
Поени од реакции
23
Nisam al ja sam vam dao nikad nebih ni znali za to da nije mene bilo hakeri
Автоматски споено мислење:


Milutinu Milankovicu vasem iptv bogu tebi i ovima kao sto si ti nemojte me tjerati objavicu i link gdje se sve to moze uzeti
Автоматски споено мислење:
Ja nisam haker ,nadjem ponekad neku listu za sebe i ne vredjam nikoga.A sta je sa tobom to sami Bog zna.Nisi bio takav,otiso si u aut prijatelju.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
@elmu986 е баниран до 10 јуни од форумот поради континуирано кршење на правилата на форумот (офтопик, навреди и тн.). Ако некогаш се врати, баниран е и перманентно од оваа тема.

Избришани се 27 офтопик мислења и веќе имам кандидати за следниот бан. Продолжете со дискусијата (за IPTV), без навреди, офтопици и мерење должина на патлаци.
Автоматски споено мислење:

Intro za Kajgana apk
Би те замолил да го отстраниш логото на Кајгана од интрото на што и да правиш, како и во иднина да не го користиш брендот Кајгана или нашето лого/бои за било какви "diy проекти" кои не се одобрени од Кајгана.
 
Последно уредено:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
Na koji nacin trazis astre kolega ako nije tajna preko shodana ili zoomey. Mada moze jos preko par stranica ali recimo za mene flussonic i astra su najbolji strimovi takodze i udpxy.

Bravo elmu986 potpuno se slazem sa svime sto si napisao.
Znaci paneli= server po tebi ili ?
To sam ja i reko samo ne citate pravilno instaliraj i xtream i php_myadmin i stalker_portal mada da sa njim dodze i phpmyadmin al nema veze isto ti ga dodze. Ok sve si to napravio ali nemozes ti da saljes hiljadama korisnika sliku treba ti server za to jel razumes :=
Hocu da restrimam za 500 ljudi i nema veze sa protokom informacija sa cim onda ima razmjenjujemo gene volio bih ja to al kakve ruskinje plavke da budu.
A na ćemu je instalirao sve ono nabrojano u prvom dijelu posta?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom