Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 јануари 2018
Мислења
165
Поени од реакции
159
Ti si znaci cro sat aaaaaaaaaaa fukaro:)
puknu cu ti citav panel nemoj da se zajebavas samnom :)
Taj sam skroz ga razbucaj ako smes xaxaxaxa..samo udri
Автоматски споено мислење:

Ne mrzim niti tebe niti bilo koga na ovom svjetu, ali ako ti svi clanovi u coporu napadaju mene kao individu nabijem ih na k... isto se odnosi i na tebe ako si dio toga.
Xaxaxaxa ma original balkanski spijun ..
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Taj sam skroz ga razbucaj ako smes xaxaxaxa..samo udri
Da sam toliko naivan nisam al mogu fakat da hocu ako se nevaram zeljko se zove vlasnik i bio je vazda korektan a ti ja neznam sta hoces od mene, prvo mumije branis pa zatim 5 njih jos dolazi kazi burazeru sta treba. Jesam vas skupio sve mangupi na baterije.
Автоматски споено мислење:

 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Nisam ovaj zamanov odavno probao , i on je radio upgrade

zaman.jpg
 
Член од
16 јануари 2018
Мислења
165
Поени од реакции
159
Da sam toliko naivan nisam al mogu fakat da hocu ako se nevaram zeljko se zove vlasnik i bio je vazda korektan a ti ja neznam sta hoces od mene, prvo mumije branis pa zatim 5 njih jos dolazi kazi burazeru sta treba. Jesam vas skupio sve mangupi na baterije.
Ne volim siledzije i one kinje druge..Procitaj svoje poruke koliko si clanova uvredio za sat vreme,zbog cega?napisi razlog ne znas ni sam..ja sam ovde da se zezam i znas koliko me zabole za liste
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Sada si fin..pa ti imas prebacaje..ludaku jedan.ko si ti da vredjas nekoga.on ce se raspitivati ko smo
Polako burazeru ne nerviraj se :)
Nikada protiv saksona nisam imao nista stvarno al javlja se tu kao imas li ti sta protiv mene kao glavni baja u selu a mene to nervira kontas ja sam vise gradski tip.
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
ајде ДОСТА ви е за вечерва!
утре пак може да си играте во песокот!!

секое следно мислење ,,со навреди ,,препукување,,,,,ќе биде избришано!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja sam ti odavno rekao ,gasi svetla i teraj nas na spavanje :pos: postali smo previse nemirni.
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
доста е за вечерва..утре пак, ви ветувам,еве спремна е нова )
unnamed.jpg Pesok-dlya-pesochnits_(48).jpg 6a50e8c152-nomark.jpg
 
Последно уредено:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Член од
8 ноември 2018
Мислења
74
Поени од реакции
179
Polako burazeru ne nerviraj se :)
Nikada protiv saksona nisam imao nista stvarno al javlja se tu kao imas li ti sta protiv mene kao glavni baja u selu a mene to nervira kontas ja sam vise gradski tip.

elmu986...ja bih da napisem par rijeci...ali JAVNO...jer ovo se ne odnosi samo na tebe,vec i na sve ostale koji mnogo "pametuju"

cijenio sam te dok si potiho dijelio liste...najavio si javno kad dijelis liste u pp,javili se njih,ja vjerujem....dosta.medju njima bio i ja...cini mi se dva puta.bio si ljudina za mene...pravi bosanac...zemljak.
bio si za mene netko na koga se treba ugledati...mirno u pozadini djeliti ljudima liste kojima treba.
u medjuvremenu...ne znam sta se desilo s tobom...postao si arogantan,bahat....zasto????tko te to tako uvrijedio????pa ako i jeste...stavi ga na ignor listu i zavrseno....
sad si se okrenuo skroz na skroz....postao si aktrakcija zbog koje ovdje svracaju ostali clanovi...ne zbog tvojih listi...nego zbog tvojih gluposti....
nisi brate vise interesantan....barem meni....da postavis ex-yu listu koja ima 100 000 konekcija a ja nemam sta da gledam,ja je ne bih uzeo,pa makar gledao cijeli dan u zid.
smiri se covjece...nisi jedini koji dijeli liste...ima njih dovoljno koji to rade u tajnosti...
da si makar to sve sto znas oko iptv-a...sam skontao bez icije pomoci,to bi bilo OK.svaki covjek pred tobom bi morao da se nakloni.ali brate...ako neces nama priznati...priznaj sam sebi...da ono sto sto znas o iptv...naucili te drugi!!!
ne znam tko...i da li su bili placeni za njihove usluge...niti me interesuje,ali da imas imalo karaktera kao pravi znalci kao Losmij,Salezli,D3nis itd....koji imaju to sve u malom prstu...cutao bi i dalje u pozadini pomagao ljudima!!!
ovako...ti si dojadio sa svojim listama sto objavljujes javno i prepires se kao i jos njih par,burman sa svojim slikama,panelrazarac sa svojim takozvanim "razaranjem" panela itd...
ne daj boze da vas netko nesto pita u pp...to su onda odgovori kao za kviz milijunasa.
ako ce te pomoci ljudima...pomozite...ako necete..setajte dalje!!!!!
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom