Секс...

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.784
Поени од реакции
15.396
Пишува "секс", а цело време зборуваат за "прст во чмар". :ROFLMAO: И тоа Берик и Буда, ич не е секси.
Ја се дубоко извињавам :pipi:
Продужете за секс ја ќе читам само.
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.987
Ја се дубоко извињавам :pipi:
Продужете за секс ја ќе читам само.
Не, јас имав еден совет, пробај да смениш бог. Еве Алах ти нуди можност да имаш 4 жени и 72 девици, може ќе ти се посреќи. :P Шала на страна, може и јас ќе се пропијам, треба сликиве од глава да ги избришам. :ROFLMAO:
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.784
Поени од реакции
15.396
Не, јас имав еден совет, пробај да смениш бог. Еве Алах ти нуди можност да имаш 4 жени и 72 девици, може ќе ти се посреќи. :P Шала на страна, може и јас ќе се пропијам, треба сликиве од глава да ги избришам. :ROFLMAO:
Едини разлог за распространување на ислам е позицијата на жените во тоа општество......само што момент кога доаѓа ќерка ти да се мажи го јадеш курот.
Иначе едини начин сликите да ги избришеш е уствари да избледеат со тек на време :LOL:
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.987
Едини разлог за распространување на ислам е позицијата на жените во тоа општество......само што момент кога доаѓа ќерка ти да се мажи го јадеш курот.
Иначе едини начин сликите да ги избришеш е уствари да избледеат со тек на време :LOL:
Не знам како да го напишам она што го мислам за Исламот, а да не добијам бан. Во Куранот имаш сура (ќе ти ја пратам ако сакаш) каде се дозволува и оправдува тепањето на жената. Сега дали тоа е одредена религиска слобода, тој фундаментализам, кој се шири низ Европа (посебно во Германија и Белгија)? Ќерката е буквално предмет за размена, тоа го има и кај нас. Договорни бракови, и потоа ние сакаме општеството да ни оди напред. Треба забрана за градење религиозни храмови. Имаме се помалку народ, а се повеќе храмови. Преку Тој ми е од оџата кој ме буди секое сабајле. Башка не е ни џамија, обична куќа е со озвучување. Друга работа е тоа што тука дали 1% се муслимани.

Не пијам, ама тешко дека овие слики ќе избледат. Башка тоа што сакаш да додадеш уште некои членови во дебатата. Не знам што да мислам за тоа.
 
Член од
29 декември 2020
Мислења
17
Поени од реакции
6
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.037
Поени од реакции
15.627
Абе секс ти е како уметност, што ти прија - ок, сакаш прст у гз, нема проблем, важно е тебе да ти е убаво, односно на двајцата да им е убаво. Стварно не разбирам што има некој некому да му одредува што го привлекува и задоволува сексуално.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.784
Поени од реакции
15.396
Не знам зошто ама сакам да умрам со главата меѓу нозе на оваа...
Автоматски споено мислење:

омг
 

Kajgana Shop

На врв Bottom