Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Meni trebaju kartivce da gledam sa satelita? LOL, pa te kartice se već ne koriste godinama, znalac. Inače sam to odgovorio kolegi koji je spominjao Nokia DBox ali ti se opet našao prozvanim kao svakom loncu poklopac. Neda mi se više s tobom pričati, postaješ mi pomalo naporan. Mislim da si ti češće u Gudovcu nego na jakuševcu pa mi je čudno da znaš što ima na jakuševcu. Čestitam na tome što si u 10 godina promjenio 4 linije samo ne znam koga boli kita za to. Kako god, lijep pozdrav i jedan zbogom i tebi i pazi na traktoru
Lol i ja sam na jakusevcu bio pred 30 i nesto godina,gurni si ti to u svoju mikrovalno hahahaa.Ne posecujem sajme sad kupujem nova vozila.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Член од
16 февруари 2016
Мислења
406
Поени од реакции
1.182
Davno je bilo pa se ne sićam.
Ja ti mogu reci tacno prije cijene.
NET TV Plus tada je bio u Svedskoj za godinu 2700 kruna LEGALNO
NELEGALNO sta sam kupio
Ja sam taj aparat za kartice platio 300 kruna
100 kruna karticu (ali je bilo razliciti n.p.r Silver card Guld card i.t.d
Magic box 1200 kruna sa jednom godinom NET TV Plus kanalima
Bar ovdje kod mene
To ti je bilo na pocetku 2000 god
Imam jedan clanak iz Svedski novina gdje je tada prvi Arap uhvacen da prodaje te kanale ali je njegov problem bio u Svedskim kanalima tada je i njih prodava.
Ja sam bas od njega kupio bas te godine on je otisao u zatvor mjesec dana i platio kaznu milion kruna jer su mu nasli koliko je zaradio.To ti je islo preko satalita.
Tada sam znao mnogo clanova koji se i danas bave ovom tematikom.
Ima jedan clan ovdje na forumu koji je bio u to vrijeme i tada su ga zvali KRALJ.
 
Последно уредено:
Член од
1 февруари 2020
Мислења
41
Поени од реакции
6
Ima li ko tvheadend za Telekom ili Srbiju da radi? Prestao mi danas Telekom raditi, lepa im je ponuda kanala
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Bravo Senko crackeru (y) Ajde budi fer pa nam kazi,sta ce vise naskoditi clanovima ovog foruma? To sto se zezamo i laprdamo i sto je Kajgana,kao sto si ti vec napisao,postala pravi instagram,ili to sto si sad objavio?
Al tu je praksa upadat i po nekoliko unistit
Samo neznam sta je sad dokazao,aj da je skinuo gace i pokazao ki...
 
Член од
19 август 2018
Мислења
147
Поени од реакции
499
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
pa sta covjeka napadate?Neko od ovih sto se kurce objavi sliku ,sakrije mac,ili user pas,nebitno,i na slici se vidi poredak kanala,a gazde su ovdje i zar nece primijetiti da je to njegova lista?Svaka objavljena slika je unistena lista ,i zasto ljubomora i zloba ako neko objavi nesto.POjedinci slikaju deset lista dnevno,sa poredkom kanala i kakav je to gazda ako nece primijetiti da je to njegova lista ,njegov poredak kanala i da se nece pobrinuti da se zastiti?I nemojte vi veliki osudjivati svakog manjeg koji nesto objavi
 

Kajgana Shop

На врв Bottom