Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
LOL, i dalje si bahat. Razgovaramo o multi tunner-u koji ima 4 tunnera u sebi, to sam te pitao da mi pojasniš čemu služi taj 4-ti tunner i da mi daš link gdje se može vidjeti isti a ne da li ima mjesta za njega u receiveru. Možda nisi razumio što sam te pitao.
Prekopirao post sa jednog foruma, kojeg? hahahahahaha, daj link.....
Inače kažeš da znaš sve koji imaju pojma o cardsharingu ali mene kao ne znaš zbog nicka, nije ti možda palo na pamet da ljudi nemaju svugdje isti nick kao recimo ti. Nebitno, simpatična ste družina. Inače moja priča sa Sat opremom počinje sa D2Mac dekoderima sa potenciometrima, Echostar, DBox1 receiverima itd....
Ne vidim više smisao vođenja javnog razgovora o ovoj temi s tobom jer ne donosi nikakvu korist ljudima ovdje pa ako ti nešto nije jasno slobodno se javi na pm.
Lijepo vas pozdravljam društvance i sve najbolje vam želim

Bavio se time onomad dok se skidali kljucevi i sa odredjenim programom stavljao na kartice sa pisacem

Neke od ...


jos dok je postojala DE Premiere

naravfno pejcovan


Pozdrav

Pozdrav
 

CtX

Член од
10 јануари 2018
Мислења
187
Поени од реакции
296
hajde neka neko poslalje portal od bh telecoma na pm kad vec imate
hvala
lp
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Što se tiče stalkera i ministri samo da moj drug Panel zna ipak ko kosi , a ko vodu nosi :D

 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
A što si ti moj Kljuki potrčao da se nasmiješ , čudno ti što par dana nisam otvorio Diogen ? Evo vidim sad da sam ga u utorak zadnji put otvarao i da je tad bio ok.

Ti svaku vecer i jutro provjeravas svaki server radi li jel ?E svaka ti dala , tebe cu od sad pitati da se ne mucim i provjeravam radi li svaki bjelosvjetski server ;)
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
Nešto razmišljam ,koliko vremena provodimo na ovim silnim skenerima,tražeći neke portale,mac adrese, liste i koliko starno gledamo taj iptv.Evo ovak mjesec je kraju,mislim da mi je sve zbrojiti da taj iptv nisam gledao 15 sati i vjerujem da takvih kao ja ima velik broj.Bolje bi bilo da ovo silno vrijeme koje provodimo tražeći liste provedemo tražeći kakve mačke!
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
A što si ti moj Kljuki potrčao da se nasmiješ , čudno ti što par dana nisam otvorio Diogen ? Evo vidim sad da sam ga u utorak zadnji put otvarao i da je tad bio ok.

Ti svaku vecer i jutro provjeravas svaki server radi li jel ?E svaka ti dala , tebe cu od sad pitati da se ne mucim i provjeravam radi li svaki bjelosvjetski server ;)
Sta je sad vec i zabranjeno se smijat ovdje ako se svadamo nije ok ako se ljubimo smo pederi a sta bi vi
Автоматски споено мислење:

Ako si resio da me povuces,da ti napravim merak :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Maki sedi i cuti i ne upadaj u rec dok ti ne kazem
Автоматски споено мислење:

Nešto razmišljam ,koliko vremena provodimo na ovim silnim skenerima,tražeći neke portale,mac adrese, liste i koliko starno gledamo taj iptv.Evo ovak mjesec je kraju,mislim da mi je sve zbrojiti da taj iptv nisam gledao 15 sati i vjerujem da takvih kao ja ima velik broj.Bolje bi bilo da ovo silno vrijeme koje provodimo tražeći liste provedemo tražeći kakve mačke!
E to i zajebancija od korone crmo popizdit
 

Kajgana Shop

На врв Bottom