Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
Ovo ti je drugi nalog.Koliko ih jos imas.
Nevredjam te samo konstatujem.
Tuzibaba u dusi ,takav ti je gen nemozes da pobegnes od njega.
imam samo ovaj nalog , dsuki mi je prijatelj ne samo preko neta već i uživo tako da nemam potrebe da se skrivam što imam kažem jbg , čuvajte se ljudi ovdje sve reselleri ili po naški preprodavači uostalom ja pišem uvijek i samo ijekavicu , vidiš bind cijenio sam i
tebe i tvoje drugove s sf foruma , ali kako vidim niste ipak vi toliko vrijedni divljenja ....
 
Последно уредено:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Ponekad se neko neslano našali, ponekad se zdravo našali, ponekad ljudi razumno repliciraju. Nekad to nema veze sa životom... Ali nema potrebe međusobno se vrijeđati i mjeriti čiji je duži...!!!
Apsolutno se slazem zemljak , duzina nikad nije ni bila bitna. Bitno je da si atleta i u kondiciji ..evo ja se jutros vagao 86 kg , a visok 186 cm. Cisto da se zna posto tu ima i po koja zena da sam gradjen idealno.

Screenshot_20210108-143944_Gallery.jpg
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.834
Znaš kako kažu....."I labavi ume da zabavi"
Автоматски споено мислење:

U muškoj javnoj kući madam objašnjava trima damama. Na prvom spratu su vam sa malim a debelim, na drugom sa dugačkim a tankim, na trećem sa dugačkim i debelim., pa birajte. Dođu žene na prvi. Ma nećemo. Drugi. Ma ajdemo gore gde su dugački i debeli. Kad su stigle na treći sprat vide da imaju i dalje stepenice i jednoglasno odluče da idu na četvrti sprat da vide kakvi su gore.
Naravoučenija vica je ...
 
Последно уредено:

kelaviot

Prime Сasual Dating - Genuine Damsels
Член од
10 мај 2010
Мислења
531
Поени од реакции
318
Decki srekni praznici na site,da ste zivi I zdravi
Prvo:zasto na nekoi serveri vod trae edna minuta I vraka od pocetok,probav,smeni pleeri pa isto
Vtoro:kingot vi raboti li


Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom