Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 јуни 2018
Мислења
218
Поени од реакции
609
@crvena kobra brat ti pustiv i poraka i meil ushte vchera kako sho si pisal,te tagnav i vo temava da ne sluchajno si zaboravil,gledam pogore ochigledno ignoriras oti si aktiven i pisis poraki niz temata,shto e problemot?
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
559
Поени од реакции
1.341
Nemam se obicaj mijesati u ovakve stvari, ja sam nekakav stari prdonja cije misljenje u principu nista ne znaci, ali onako sa strane gledajuci, bila bi stvar opce kulture kad vec dijelite tudju pamet da se zahvalite autoru istog, osobito zbog cinjenice da ga niko nije pitao moze li to objaviti ( jeste da je to neka prastara verzija ali nema veze).
Mozete me slobodno popljuvati zbog mog stava, samo bih napomenuo stvar o kojoj smo pricali prije vise od godinu dana: pazite sta pozelite.
Sto vise ljudi bude imalo tu i slicne stvarcice nalazit ce se sve manje listi, a i one koje nadjete ce trajati sve krace.
Ovim pristupom samo pomazete vlasnicima panela da cim prije zakrpaju rupe tako da ce tih stvari posljedicno biti sve manje.
Sad vidi cuda, opet ce zbog tog pristupa na golu ostati oni kojima to najvise treba, jbg. :(
No kako rekoh, slobodno nastavite i slobodno popljujte moj stav, nema veze.
Par dana pokusavam to da objasnim i ne vrijedi :) Ajd,bar sad necu biti sam "popljuvan":icon_mrgr:
A,tebi za utjehu,po pitanju"prdonja'...Trenutno je takva situacija da je bolje sjediti pored onog sto prdi vec pored onog sto kise.:)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Kako rekoh, ja sam vec prije godinu dana odustao od objasnjavanja, zvali su me na PP pederom, skrticom i etiketirali me kojekakvim drugim prigodnim epitetima, al kako rekoh: Pazite sta pozelite, sad je to nazalost ljudi kojima takve stvari zaista trebaju doslo na naplatu, jbg :(
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
i sutra staju svi strimovi, a koliko cujem gasi se iptv totalno :D
Samo se ti zajebavaj drug, al' ovo sto sam pisao ima veze sa ljudima koji inace sami ne znaju naci listu, sad pod izgovorom toboznje pomoci jos vise zagusujemo te servere, pa kad i nesto nadju to nece moci gledati.
Al' kako rekoh, ja sam samo stari prdonja koji....
Автоматски споено мислење:

Gubljenje vremena je Storm....Nema bolje od OB,ide polako ali sigurno,dobra configuracija i combo to je kao med i mleko...Pozdrav!!!;)
Ne bih se slozio, Storm radi savrseno ako ga znas podesiti.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
vise od deset godina iste price, jedni imaju, drugi nemaju, jedni znaju, drugi ne znaju, jedni bi da saznaju, drugi nece da kazu, jedni bi da dobiju, drugi ne daju ..... he,he,he
Автоматски споено мислење:

Samo se ti zajebavaj drug, al' ovo sto sam pisao ima veze sa ljudima koji inace sami ne znaju naci listu, sad pod izgovorom toboznje pomoci jos vise zagusujemo te servere, pa kad i nesto nadju to nece moci gledati.
Al' kako rekoh, ja sam samo stari prdonja koji....
Автоматски споено мислење:


Ne bih se slozio, Storm radi savrseno ako ga znas podesiti.
veliki sahbaz je podelio mac player i uneo revoluciju u iptv, samo sto su ljudi nezahvalni, stace im vise od toga, ;) kaze jos stariji prdonja :D
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
vise od deset godina iste price, jedni imaju, drugi nemaju, jedni znaju, drugi ne znaju, jedni bi da saznaju, drugi nece da kazu, jedni bi da dobiju, drugi ne daju ..... he,he,he
Ajd' dobro, ja se odjavljujem s polemike o ovom pitanju, ne znam koji mi k...c bi da se uopce mijesam. Valjda posljedica izjave o starom prdonji, ne zamjerite.
U svakom slucaju, moj zadnji post na ovu temu.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
ljudi kupuju smart televizore, pa posle dokupljuju boxove, lose im da gledaju tv kanale na compovima, a ne znaju da ih puste na smartovima, imaju par lista, ali hoce jos i to one najbolje ..... znaci .... :D
Автоматски споено мислење:

Ajd' dobro, ja se odjavljujem s polemike o ovom pitanju, ne znam koji mi k...c bi da se uopce mijesam. Valjda posljedica izjave o starom prdonji, ne zamjerite.
U svakom slucaju, moj zadnji post na ovu temu.
brzo odustajes moj kljuki, sta sam ja to rekao a da nije tacno ;)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
ljudi kupuju smart televizore, pa posle dokupljuju boxove, lose im da gledaju tv kanale na compovima, a ne znaju da ih puste na smartovima, imaju par lista, ali hoce jos i to one najbolje ..... znaci .... :D
Автоматски споено мислење:


brzo odustajes moj kljuki, sta sam ja to rekao a da nije tacno ;)
Pa pa momci, kako rekoh, vrijeme ce pokazati.
P.S. Nista osobno drug, da ne bi neko pogresno svatio, jbg.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
pitaj raju, ko to nebi hteo da gleda sve liste ovoga sveta, u super kvaliteu, uvek i stalno, samo sto je to nemoguce, e kada to pojedinci shvate, bice im lakse :D
Автоматски споено мислење:

Pa pa momci, kako rekoh, vrijeme ce pokazati.
P.S. Nista osobno drug, da ne bi neko pogresno svatio, jbg.
jel' se to onda prelazi na legalne provajdere :pos:
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
kako je krenulo objavicemo i sve servere koje imamo,javno postaviti 10-15 mac skenera sa konfigom i jos svasta nesto.......ili pogasiti bar nase skenere....trenutno razgovaramo o tome sta ciniti.....

kako god uradjeno bude mi cemo najmanje biti pogodjeni time jer smo se preorjentisali vec na legalne operatere,i ako bude kakvih izmena kod piratskih nazovi provajdera opet mi cemo biti medju prvima koji ce to provaliti......
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Mislim, ne da ti ja sad nesto zamjerim, ali u svjetlu one izjave o starom prdonji, vrlo je malo vjerovatno da ce me neko isprovocirati da blebnem neku glupost za razliku od ovih "omladinaca". :)
Ja ove stavove ovdje nisam iznosio kao clan neke tamo vip sekcije nego kao svoje osobno stajaliste po pitanju svega ovoga.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom