Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Onda si prvo trebao da skroz istestiraš skener pa da onda o njemu iznosiš javnu ocenu!
Za one koji nemaju nikakav, taj je odličan!
Uostalom , ne radi se ovde o skeneru nego o samom tvom gestu i gestu tebi sličnih.
Ja ne znam u čemu je tvoj problem? Ako si dobio od nekoga skener a onda mu nalaziš manu onda si nezahvalan! Bar iz kurtoazije ćuti..
Eto,čak si i confige za OB pravio, pa podeli ih javno da ljudi isprobaju...Pa kad ti napišu da ne valjaju pitaću te...
A to kako ćeš da se ponašaš, tvoja stvar, ne odredjujem ja...A i ne interesuje me nešto...
 
Член од
9 ноември 2020
Мислења
78
Поени од реакции
41
Ama buraz mogao si zaobici komentar i to je to, malo sam citao, imao si ti jos nepotrebnih komentara, valjda te toliko pogode da moras da se izjasnis :D

Rekao sam misljenje da mi se "CINI" da je spor i tjt, sigurno nisam slagao nista, a vjerujem da kobra ne zamjera nista sto sam napisao..

A to podijeli ih javno, pa bas nesto i ne primjecujem da se dijele javno ovdje :D
 
Последно уредено:

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Ma nek si se ti samo registrovao sa novim nickom i sad zavijaj i na mesečinu...
I ja našao tebi takvom nešto da objašnjavam...
Što je najgore vodim tudje bitke...Zabole me j.je i za tebe i za skener...
 
Последно уредено:
Член од
9 ноември 2020
Мислења
78
Поени од реакции
41
Kakvim novim nickom druze, kakve su vam to fore da zezate nove clanove ne razumijem!? Cemu tolika netrpeljivost prema nekom ko ti je samo skrenuo paznju da se pronasao u komentaru tvom!
 
Член од
18 февруари 2016
Мислења
82
Поени од реакции
41
Dobra vecer i srekna nova na site. Ovde sum nazalost sporadicno (nemam vreme) i bi sakal da prasam nekoj dali poseduva doblest da mi dodeli edna makedonska lista ili pak alati/instrumenti so koj i jas bi si "organiziral" nesto isklucivo za sopstvena potreba, da ne bi vam smetal ovde od vreme na vreme :)
Sto se odnesuva na alat/instrument ako nekoj ima ínteres i malku vreme, za da me upati malce mozeme i da razgovarame za monitaren nadomest. Izvinete za mojot podolg komentar. Uste ednas golem POZDRAV i ostanete pred se ZDRAVI! Za seto drugo blagodaram odnapred :)
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
O nebo, toliko srce za tobom vapi,
A ti mi šalješ ledene kapi.
Sjećanja trgaš, razum mi mutiš,
Kako je teško, ti i ne slutiš.

O nebo, bio je čovjek i jedna žena,
Izjava tvrda i ishitrena,
Gordost smo tkali za nešto vječno,
Na kraju sve je ispodprosječno!

Nebo, gdje su nestale čari,
Zašto sve ima svoj rok?
Zašto je tuga sreći uz bok?
Pa čovjek bez ljubavi stari,
Čovjek uvijek sve pokvari!

O nebo, tko čuva oprost za grijehe,
Svu dobru zbilju i osmjehe,
Predajem tebi, moj zapis plah,
O nebo, tako me strah....

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
27 август 2019
Мислења
137
Поени од реакции
237
Eto,imaš 50 validnih MAC-ova,ne treba ti skener...
Автоматски споено мислење:

Da, zaboravio sam da pitam...
Xeonn vam je skoro podelio skener, EMD takodje, i još neki ljudi...jel i njihovi skeneri ne valjaju?
Nemoj ih tako ucit neka se muce malo
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
99% znam par komandi u "configu" koje koriste ovi sto dolaze do visekonekcijskih listi,samo da mi je bar trunka znanja da napravim config
 
Член од
27 август 2019
Мислења
137
Поени од реакции
237
Ama buraz mogao si zaobici komentar i to je to, malo sam citao, imao si ti jos nepotrebnih komentara, valjda te toliko pogode da moras da se izjasnis :D

Rekao sam misljenje da mi se "CINI" da je spor i tjt, sigurno nisam slagao nista, a vjerujem da kobra ne zamjera nista sto sam napisao..

A to podijeli ih javno, pa bas nesto i ne primjecujem da se dijele javno ovdje :D
Nije spor neznas skenirat,nade dovoljno.I ova dva sta su postavljena vade i na vise konekcija
Автоматски споено мислење:

Sa skenerom treba znat radit.
Danas cu da dokazem da vadi odlicno
Автоматски споено мислење:

Pametnom dosta 37 kom za par min.
 
Последно уредено:
Член од
8 ноември 2018
Мислења
74
Поени од реакции
179
A jel ima neki skener koji podrzava glasovne komande,ono samo da kazem koju listu zelim i sa koliko konekcija i da nadje odma bez cekanja?Ako neko ima neka proslijedi na pp
da....i ja bih to da mi se proslijedi....ako je ikako moguce.
ali da uz njega obavezno bude jasno slikovito ili video upustvo,da ne bih potrosio sat vremena svog dragocjenog vremena samo u razmisljanju npr...da li ide protokol http:// ili ne ide...moram li izgovarati ime portala sa velikim ili malim slovima itd....
pa eto ako ima dobra dusa da ima neki takav skener...neka proslijedi na pp...ili ako treba poslat cu mu e-mail.ili jos bolje,moze me poducavati par dana preko teamviewer-a uvjek kad budem imao vremena.
:):)

ps.hvala ce dobiti samo ako savladam gradivo u roku mjesec dana
Автоматски споено мислење:

Nije spor neznas skenirat,nade dovoljno.I ova dva sta su postavljena vade i na vise konekcija
Автоматски споено мислење:

Sa skenerom treba znat radit.
Danas cu da dokazem da vadi odlicno
Автоматски споено мислење:

Pametnom dosta 37 kom za par min.
za taj portal sto skeniras ...ne treba ti skener.....samo lopata i dobra volja:)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Nemam se obicaj mijesati u ovakve stvari, ja sam nekakav stari prdonja cije misljenje u principu nista ne znaci, ali onako sa strane gledajuci, bila bi stvar opce kulture kad vec dijelite tudju pamet da se zahvalite autoru istog, osobito zbog cinjenice da ga niko nije pitao moze li to objaviti ( jeste da je to neka prastara verzija ali nema veze).
Mozete me slobodno popljuvati zbog mog stava, samo bih napomenuo stvar o kojoj smo pricali prije vise od godinu dana: pazite sta pozelite.
Sto vise ljudi bude imalo tu i slicne stvarcice nalazit ce se sve manje listi, a i one koje nadjete ce trajati sve krace.
Ovim pristupom samo pomazete vlasnicima panela da cim prije zakrpaju rupe tako da ce tih stvari posljedicno biti sve manje.
Sad vidi cuda, opet ce zbog tog pristupa na golu ostati oni kojima to najvise treba, jbg. :(
No kako rekoh, slobodno nastavite i slobodno popljujte moj stav, nema veze.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom