Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
vidim da ste svi na bitki..
evo veceras sam na chatu kod rapce na forum u 8....tko mi tamo zatrazi listu od bitke dobice je...
eto malo za novu godinu da se gleda...a i da ljudi malo proćakulaju i druze se...
neka se neljute dsuki,alfa71 i torrente jer nemam vrimena za sve forume.

ps:ne saljite mi poruke na pm u vezi bitke.
Koji je to forum?
 
Член од
28 септември 2018
Мислења
84
Поени од реакции
77
Ako pocnem ja slikat i objavljivat svoj arsenal past ce forum jer ce mislit da su DDos napadi . :D
Citam i opet jedna te ista ekipa rastura sve javno.Upravo sta je Boki nedugo sapnuo,nasi pojedinci sa vip sekcije to ljepo sa slikama razloze.Upravo ste saznali za novo skeniranje.Pozdrav svima Sretna Nova Godina.
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Ako pocnem ja slikat i objavljivat svoj arsenal past ce forum jer ce mislit da su DDos napadi . :D
:place: Samo ja ovdje izgleda nemam ništa za objaviti... sve neke bezvezne liste. Ljudi objavljuju 100, 50, 1000 max konekcija da imaju, a kod mene svako malo neka lista 0 max konekcija. Valjda sam baksuz, šta li?
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
opet nasi, vasi, mi smo najbolji, mi smo najpametniji, mi znamo ovo, vi ne znate ono, vi ste to dobili od nas pa objavili, znaci negde curi, zato cemo mi ovo, a vi cete ono...... sere mi se od svih vas,
to je grupnjak, a ima i pojedinacno - ja mogu ovo, ti nemozes ono, ja imam ovo, ti nemas ono.... jbt, dokle vise,
sta je to u pitanju, prestiz, slava, novac.... recite vise da znamo, ili bolesne glave,
mislim da je ovo zadnje :D
Автоматски споено мислење:

a, znate li ko je najveci i najbolji - onaj koji nekome nesto objasni i pokaze, a takvih ovde nema (jer se pokazuje i objasnjava samo ono zastarelo i prevazidjeno, i to vrlo retko) znaci ..... :kuracc:
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
opet nasi, vasi, mi smo najbolji, mi smo najpametniji, mi znamo ovo, vi ne znate ono, vi ste to dobili od nas pa objavili, znaci negde curi, zato cemo mi ovo, a vi cete ono...... sere mi se od svih vas,
to je grupnjak, a ima i pojedinacno - ja mogu ovo, ti nemozes ono, ja imam ovo, ti nemas ono.... jbt, dokle vise,
sta je to u pitanju, prestiz, slava, novac.... recite vise da znamo, ili bolesne glave,
mislim da je ovo zadnje :D
postalo bas sranje sa ovim hvaljenjem,sve zivi haker i rasturaju panele.....par ljudi koji znaju,podijele svojim frendovima i frendovi svojim i tako u nedogled,ostadosmo nas nekoliko sto nista nezna
 
Член од
28 септември 2019
Мислења
70
Поени од реакции
54
pozdrav svima može mala pomoč trebao bih provjerene epg linkove ako ima netko za podjeliti
 
Член од
8 декември 2020
Мислења
65
Поени од реакции
69
:place: Samo ja ovdje izgleda nemam ništa za objaviti... sve neke bezvezne liste. Ljudi objavljuju 100, 50, 1000 max konekcija da imaju, a kod mene svako malo neka lista 0 max konekcija. Valjda sam baksuz, šta li?
ajde ajde nemoj klonuti duhom moze li za tebe jedna lista ? Nova godina je
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
znas sta mene cudi, dokle ce oni tako, kako neko ne ispizdi vise
ja sam odustao,vise i ne trazim,pokusao sam sa nekim sa foruma probati nesto uraditi zajedno,das im nesto korisno ocekujes bar neku uputu,oni to sto im das nazovu kao da je beskorisno i iskoriste sebi u dolazenje do listi,i bolje odustati od svega,kad stane lista od panelrazarac,kupit cu neku i ne gubiti zivce sa ovim
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
ja sam odustao,vise i ne trazim,pokusao sam sa nekim sa foruma probati nesto uraditi zajedno,das im nesto korisno ocekujes bar neku uputu,oni to sto im das nazovu kao da je beskorisno i iskoriste sebi u dolazenje do listi,i bolje odustati od svega,kad stane lista od panelrazarac,kupit cu neku i ne gubiti zivce sa ovim
ajde, ajde , ne klonimo duhom (y)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom