Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

D

Deleted member 132030

Гостин
meni je danas doslo pismo da sam prekrsijo zakon Sky Deutschland
u njemackoj dali je ovo moguce a vidim da jeste
Broj datoteke prije odgovora navedite gospođu G Istražni postupak protiv vas zbog sumnje da kršite Fa protiv zakona o autorskim pravima itd. Poštovani gospodine D, vodio sam gore navedenu istragu protiv vas zbog sumnje da ste prekršili zakon o autorskim pravima i kompjutersku prevaru. Nakon istrage stekli ste tehničku mogućnost ilegalnog pristupa usluzi streaminga Sky Deutschland Fernsehen putem prodajne platforme eBay. Zbog niske cijene koju ste platili za pristup, znali ste da primate pristup koji nije odobrio nosilac prava Sky Deutschland Fernsehen. S obzirom na činjenicu da se do sada prema krivičnom zakonu niste činili relevantnim, obustavio sam postupak kao izuzetak u skladu sa S 153, stav 1. Zakonika o krivičnom postupku zbog manje krivice. Pretpostavljam da sam postupak daje dovoljno upozorenja o budućnosti. Dužni ste uništiti ili izbrisati uređaj koji ste kupili radi neovlaštenog pristupa. U slučaju ponavljanja, morate očekivati krivično gonjenje i pravne posljedice da predmeti korišteni za djelo, kao npr Kompjuter, mobitel. Tablet ili televizor mogu se povući bez zamjene. Postupak protiv vas je sada zatvoren. S poštovanjem, govorim iz (poziv

znaci li to zaa iptv ili cccam cs liniju ?
Ako gledas IPTV preko restream-a, verovatno nije za to. Rekao bih da je rec o CCCAM CS liniji, jer ipak gledas preko njihovog satelita, a oni imaju direktno uvid u to.
 
Член од
31 август 2020
Мислења
20
Поени од реакции
2
Ako gledas IPTV preko restream-a, verovatno nije za to. Rekao bih da je rec o CCCAM CS liniji, jer ipak gledas preko njihovog satelita, a oni imaju direktno uvid u to.
ali stvarno ne gledam nikako televiziju njemacku sky da imam i cs i iptv
Автоматски споено мислење:

i nije mi satelit na astru 19
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
meni je danas doslo pismo da sam prekrsijo zakon Sky Deutschland
u njemackoj dali je ovo moguce a vidim da jeste
Broj datoteke prije odgovora navedite gospođu G Istražni postupak protiv vas zbog sumnje da kršite Fa protiv zakona o autorskim pravima itd. Poštovani gospodine D, vodio sam gore navedenu istragu protiv vas zbog sumnje da ste prekršili zakon o autorskim pravima i kompjutersku prevaru. Nakon istrage stekli ste tehničku mogućnost ilegalnog pristupa usluzi streaminga Sky Deutschland Fernsehen putem prodajne platforme eBay. Zbog niske cijene koju ste platili za pristup, znali ste da primate pristup koji nije odobrio nosilac prava Sky Deutschland Fernsehen. S obzirom na činjenicu da se do sada prema krivičnom zakonu niste činili relevantnim, obustavio sam postupak kao izuzetak u skladu sa S 153, stav 1. Zakonika o krivičnom postupku zbog manje krivice. Pretpostavljam da sam postupak daje dovoljno upozorenja o budućnosti. Dužni ste uništiti ili izbrisati uređaj koji ste kupili radi neovlaštenog pristupa. U slučaju ponavljanja, morate očekivati krivično gonjenje i pravne posljedice da predmeti korišteni za djelo, kao npr Kompjuter, mobitel. Tablet ili televizor mogu se povući bez zamjene. Postupak protiv vas je sada zatvoren. S poštovanjem, govorim iz (poziv

znaci li to zaa iptv ili cccam cs liniju ?
zeza te to sto si kupio preko eBay-a
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
529
Поени од реакции
1.526
zahvalio bih svima koji su pomogli vlasniku http://burebaruta.xyz:12974 sto su raspravljali na kajgani da li radi server u Sf playeru....
zamolio bih da pitaju za sve ostale exyu servere tako da svi ostali vlasnici isprave grešku a mi da gledamo crni ekran
Za neke stvari je najbolje pitati na pm ili skype ili...pa koliko bilo ljudi koji ne znaju neku informaciju nece iscuriti kod dotičnog vlasnika....uvek bilo pogotovo na forumima gde znate da ih ima.(ne pametujem ovo govorim sad jer se desi da se jave ljudi sa takvom porukom aposle kukaju da nemaju sta gledati)netrebamo doprineti tome moje skromno mišljenje ovaj hobi kako ga smatram nije samo moj i tako svaki kada se postavi ne bi trebao unistiti nista od toga,bilo svesno ili nesvesno....(naravno pitajte odgovarajte zato sluze forumi ,postavite listu ali imajte mudrost i pamet;) sta gde ide..jer dobronamerno kazem ovo dzaba im stare scripte tj.conf.fajlovi dobijeni kupljeni(dugo će čekati da dobiju drugi ili kupe)veliki pozdrav za sve :DŽivi bili
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
zahvalio bih svima koji su pomogli vlasniku http://burebaruta.xyz:12974 sto su raspravljali na kajgani da li radi server u Sf playeru....
zamolio bih da pitaju za sve ostale exyu servere tako da svi ostali vlasnici isprave grešku a mi da gledamo crni ekran
@PING-PONG Besna kobila bjesni ko nikad ranije....do tebe je
Автоматски споено мислење:

Vazno je da na and.box radi bez problema

Envoyé de mon Samsung en utilisant Tapatalk
radi i na nabrojanom playeru bez problema
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
apropo zastite servera - pa, sta to ima vlasnik da vidi, ili cuje na forumu, da bi ga bolje zastitio, valjda treba da ga zastiti maximalno, ili sve, ili nista, inace ..... ;)
znas ono, kao, gde se moze lista gledati, k'o da je to bitno :confused:
udri vlasnice maximalnu zastitu, pa sta bude :D
Автоматски споено мислење:

postoji li neki server, koji se ne gleda, ;)
vlasnika samo aktivnost moze da spasi (privremeno) :D
 
Последно уредено:
Член од
9 јануари 2018
Мислења
529
Поени од реакции
1.526
Pa mnogi vlasnici su i lenji pomalo, drugi su neuki za neke stvari tj ne znaju;):D pa se ovako online školuju odnosno baš ih pojedinci školuju usmeravajući ih na propust...a zasto bi menjali nešto i plaćali neće baš da se olako uvate za novčanik da plati neko da mu odradi posao:D
Inače da ne dužim ima servera koji se ne mogu gledati(sem da ti vlasnik da) kako god mislili meni sve jedno...(y)ovo je samo moje skromno mišljenje...
Za gore pomenuti nisam ga ni isprobavao pa ni ne znam ko će sve i gledati...i pratiti svaki dan koji se moze a koji ne i na čemu gledati ....nadje se ponešto ;) :D
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
"baš ih pojedinci školuju usmeravajući ih na propust" - koji propust, ili se zastitio, ili nije :)
(pa, vlasnik bi trebao odma da zna, kako se njegova lista moze gledati, ili taj sto je radio zastitu)
koji se to server ne moze gledati :P
aktivnost je jedini spas (privremeni) vlasnika servera ;)
 
Последно уредено:
Член од
9 јануари 2018
Мислења
529
Поени од реакции
1.526
Nije samo na propuste bilo je i toga puno drugom prilikom, nego jednostavno ih primoraju na zastitu recimo jer objavi pojedinac svaki dan recimo 50 mac-ova.Pa sad ti računaj kad takvih samo da ima stotinu a ima ih.....i kome to onda koristi?a posle kad popizdi vlasnik i uvede se zastita ni toliko mnogima nece koristiti.....ajde daj neki sa cloudflare server-a...Po meni unistiti nesto je potez konkurencije ili želja neka za dokazivanjem iskompleksiranih ličnosti.Ajde daj mi neku višekonekcijsku od bitke nemam a ima dosta visekonekcijskih kojih je sve slabije...uništeno je gro listi...Jednokonekcijske ne vrede mnoge ničemu jer se svakim logovanjem menja podatak recimo password.....traju pojedine koje ako ima srece da rade pola dana,nekada su trajale i po godinu i više.
Naravno da se nešto mora i postaviti ali šta?nije moja stvar naravno.
Veliki pozdrav moj zemljače mani zezanje ja iskreno mislim da si ti ozbiljniji :D
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Nije samo na propuste bilo je i toga puno drugom prilikom, nego jednostavno ih primoraju na zastitu recimo jer objavi pojedinac svaki dan recimo 50 mac-ova.Pa sad ti računaj kad takvih samo da ima stotinu a ima ih.....i kome to onda koristi?a posle kad popizdi vlasnik i uvede se zastita ni toliko mnogima nece koristiti.....ajde daj neki sa cloudflare server-a...Po meni unistiti nesto je potez konkurencije ili želja neka za dokazivanjem iskompleksiranih ličnosti.Ajde daj mi neku višekonekcijsku od bitke nemam a ima dosta visekonekcijskih kojih je sve slabije...uništeno je gro listi...Jednokonekcijske ne vrede mnoge ničemu jer se svakim logovanjem menja podatak recimo password.....traju pojedine koje ako ima srece da rade pola dana,nekada su trajale i po godinu i više.
Naravno da se nešto mora i postaviti ali šta?nije moja stvar naravno.
Veliki pozdrav moj zemljače mani zezanje ja iskreno mislim da si ti ozbiljniji :D
ma kakva ozbiljnost, veliki sam ti ja zajebator :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom