Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

kelaviot

Prime Сasual Dating - Genuine Damsels
Член од
10 мај 2010
Мислења
530
Поени од реакции
318
Decki kako bese on trikot /aplikacija za da ne se pojavuvaat reklami na pleerive,zboram za na Android tv box
Fala

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Член од
2 мај 2019
Мислења
50
Поени од реакции
71
Pozdrav ljudi , naleteo sam na jedan zanimljiv iptv i treba mi mala pomoc neko ko moze to ocitati.
Treba mi samo jedna lista za gledanje par kanala

Unapred sam vam zahvalan ako ima neko da to moze da uradi nek mi se javi u inbox da mu dam link
da ne objavljujem ovde javno da se admin na mene ne bi opet ljutio bez razloga
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
Evo malo sam se danas igrao sa scannerima,izgleda da su se gazde dobro zaštitile.Masu portala sa ispravnim macovima stb emu nemože da otvori.Možda nešto smisli ZunZang!
 

laki1982

Premier Сasual Dating - Live Women
Член од
24 јули 2019
Мислења
66
Поени од реакции
269
Pozdrav ljudi , naleteo sam na jedan zanimljiv iptv i treba mi mala pomoc neko ko moze to ocitati.
Treba mi samo jedna lista za gledanje par kanala

Unapred sam vam zahvalan ako ima neko da to moze da uradi nek mi se javi u inbox da mu dam link
da ne objavljujem ovde javno da se admin na mene ne bi opet ljutio bez razloga
Dajte kolega da pokusam mozda upali.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Samo napred svaka cast na zalaganju nemavam premca kolega,sto jes,jes (y)
vidi, u penziji sam, cesto sam sam kuci, a politiku i ove dnevne probleme bih da izbegnem po svaku cenu, mislim da ne gubim uzalud vreme i da na pravi nacin razbijam dosadu ;)
 

laki1982

Premier Сasual Dating - Live Women
Член од
24 јули 2019
Мислења
66
Поени од реакции
269
vidi, u penziji sam, cesto sam sam kuci, a politiku i ove dnevne probleme bih da izbegnem po svaku cenu, mislim da ne gubim uzalud vreme i da na pravi nacin razbijam dosadu ;)
Radim uveliko za dvojicu i nemam puno vremana al ovo izlaganje misljenja kolega STARIBUKS izuzetno podrzavam,svaka cast na iskrenosti i divnom razmisljanju,isto bi preporucio svima da ne gube zalud vreme uz negativne informacije kojih je svakim danom sve vise((( u pm.
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Evo malo sam se danas igrao sa scannerima,izgleda da su se gazde dobro zaštitile.Masu portala sa ispravnim macovima stb emu nemože da otvori.Možda nešto smisli ZunZang!
Skoro pa sve radi e sad.........,13 probao sad svi do jednog voze,ako kazem kako sjebat cete za mjesec dana i to.
PS:Veceras cu slozit sta sam obecao jos me nema doma festa u vinogradu vidim pm
 

Kajgana Shop

На врв Bottom