Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 мај 2016
Мислења
340
Поени од реакции
691
hhaa o cemu vi listi milione vi se raspravljate oko jedne liste,a ispred nosa vam ponor vakcina obavezna pracenje pumpanje globalista zarazeni novih na hiljade lazne pandemije zagrlite prijatelja neprijatelja da prodjemo ovo sve ko ljudi jebo vas lista samo me iznenadjuje kako neki stari clanovi pisu i reaguju uzas zivi
meni je vaznije da je Modric zabio danas preljep gol
Baš tako @zokiniko
 
Член од
27 август 2019
Мислења
137
Поени од реакции
237
hhaa o cemu vi listi milione vi se raspravljate oko jedne liste,a ispred nosa vam ponor vakcina obavezna pracenje pumpanje globalista zarazeni novih na hiljade lazne pandemije zagrlite prijatelja neprijatelja da prodjemo ovo sve ko ljudi jebo vas lista samo me iznenadjuje kako neki stari clanovi pisu i reaguju uzas zivi
meni je vaznije da je Modric zabio danas preljep gol
Ti mi ga dode ko usutkani Puhovski u Hrvatskoj,sad kako ti zatvorili izvor, samo sokiras sa svojim izjavama.Od kako tebe nema nigdje vidi,sve radi da poludis.Zagrli ti sam sebe,ostali koliko vidim su aktivni jedino si ti popusio.I vidi cuda odlicno im ide.
 
Член од
23 февруари 2019
Мислења
87
Поени од реакции
124
ovde ima barem jedno 10 sjajnih likova koji su delili liste ali zbog svakakvih budala koje mole za liste a posle postiraju na druge forume sve ce manje ti pozitivni likovi deliti liste..
 
Член од
10 јануари 2020
Мислења
101
Поени од реакции
126
Ti mi ga dode ko usutkani Puhovski u Hrvatskoj,sad kako ti zatvorili izvor, samo sokiras sa svojim izjavama.Od kako tebe nema nigdje vidi,sve radi da poludis.Zagrli ti sam sebe,ostali koliko vidim su aktivni jedino si ti popusio.I vidi cuda odlicno im ide.
nisi u pravu zokiniko mi nije nista dao al sam pregledao stranice foruma unazad i vidim da je covjek mnogim podjelio liste a i pomogao ako to neko cjeni trebao bih i potvrditi ovo moje misljenje
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Ti mi ga dode ko usutkani Puhovski u Hrvatskoj,sad kako ti zatvorili izvor, samo sokiras sa svojim izjavama.Od kako tebe nema nigdje vidi,sve radi da poludis.Zagrli ti sam sebe,ostali koliko vidim su aktivni jedino si ti popusio.I vidi cuda odlicno im ide.
tako je ziva istina atebi ljuti na podrsci evo lista od 20000 konekcija nasa vrhunska
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
Ti mi ga dode ko usutkani Puhovski u Hrvatskoj,sad kako ti zatvorili izvor, samo sokiras sa svojim izjavama.Od kako tebe nema nigdje vidi,sve radi da poludis.Zagrli ti sam sebe,ostali koliko vidim su aktivni jedino si ti popusio.I vidi cuda odlicno im ide.
Kolega, ne slažem se s tobom a vjerujem i većina članova. Na ovom forumu ima krasnih ljudi punih znanja i spremnosti za pomoć. Većina njih su tihi i samozatajni ljudi. Zokiniko je zasigurno jedan od njih.
 

m31

Член од
29 октомври 2017
Мислења
27
Поени од реакции
10
Zasto neke liste idu normalno u sfvip plejeru a kad ih pustim na android box preko nekog plejera ne rade izbacuje gresku.Zna li neko koji je razlog ?
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
561
Поени од реакции
1.352
Ni na jedan... Niti ću.. Razmišljam dali da pošaljem kolegi koji me pitao sad malo prije ovdje na forumu..
Автоматски споено мислење:


Sta si sad ti htio reći s ovim... Jbt napunio mi je jaja... Svako loncu poklopac.. Samo pametuje i stavlja slike drimova.. Sta koje našo di je našao.. Sta kog briga... Ćinjenica je da je neki sebićnjak uništio dobru listu i to je to.. Sta je bitno dalu ju je ćovjek izvadio ili dobio...
Jbg.Potrefilo se da to napisem par minuta poslije tebe :) Odnosilo se na one kokoske sto objavljuju liste.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom