Соживотот во Македонија

  • Креатор на темата Macedon1um
  • Време на започнување

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.336
Поени од реакции
79.113
QUOTE="Beric Dondarrion, post: 9081082, member: 4670"]
нема везе, грешка
Ја мислев конечно еден медиум ќе ја каже храбро вистината, оно да ти било муабет за вистински кучиња.
Со оглед на теророт што го трпат у Ѓорче од криминалците од Кондово, Грчец, Сарај, би требало медиумите кога објавуваат вакви вести, да потенцираат дека станува збор за вистински кучиња, бидејќи секој нормален би помислил дека зборат за криминалцине, кои секојдневно крадат, парадираат, тепаат низ Ѓорче, а ако некој како Ангел им се спротистави, незадоволен од тоа што му го украле точакот - го убиваат.
 

TheGhegClan

Slobodna Vojvodina
Член од
8 септември 2020
Мислења
505
Поени од реакции
152
нема везе, грешка
Ја мислев конечно еден медиум ќе ја каже храбро вистината, оно да ти било муабет за вистински кучиња.
Со оглед на теророт што го трпат у Ѓорче од криминалците од Кондово, Грчец, Сарај, би требало медиумите кога објавуваат вакви вести, да потенцираат дека станува збор за вистински кучиња, бидејќи секој нормален би помислил дека зборат за криминалцине.
Да да точно е еве пред неколку дена тероризираа свадбари во ѓорче еве слика :pos:
https://www.slobodenpecat.mk/wp-content/uploads/2020/09/navivachi.jpg
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.336
Поени од реакции
79.113
Да да точно е еве пред неколку дена тероризираа свадбари во ѓорче еве слика :pos:
https://www.slobodenpecat.mk/wp-content/uploads/2020/09/navivachi.jpg
Веста е за жители на Ѓорче, кои постојано се напаѓани од кучиња. За нормални луѓе е веста, не за исламски фундаменталисти дојдени од кујзне каде.
 

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
4.405
Поени од реакции
29.797
Абе смееше да се спамира по темиве?
Па со оглед на тоа дека моронот наполни две страни copy/paste на пост и никому ништо, уште е тука и продолжува понатаму.....што е типично спамирање.
 

Диле Јоргачев

Одделение за заштита на народот
Член од
3 април 2017
Мислења
8.650
Поени од реакции
27.994
Абе смееше да се спамира по темиве?
Не смеaт дa ги бaнирaaт рaмкoвните,мнoгу е пoлеснo дa се зaтвoри или дa се избрише темaвa
 

TheGhegClan

Slobodna Vojvodina
Член од
8 септември 2020
Мислења
505
Поени од реакции
152
Веста е за жители на Ѓорче, кои постојано се напаѓани од кучиња. За нормални луѓе е веста, не за исламски фундаменталисти дојдени од кујзне каде.
Ама се заеба признај, по описот на веста баш тоа шо се деси нели глутница па кучиња па тероризираат:pos:
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.336
Поени од реакции
79.113
Ама се заеба признај, по описот на веста баш тоа шо се деси нели глутница па кучиња па тероризираат:pos:
жители на Ѓорче

не криминалци од Кондово, Грчец и Сарај.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.308
Поени од реакции
46.029
Бриши ја, темава е тотално непотребна.
Добра е , актуелна е и корисна е темата. Корисна е за да можат да видат од прва рака еноопшесфо-фанатиците , кои си живеат во свои светови без контакт со албанци како резонира просечниот албанец претставен овде преку пуниша и слични.
Ништо добро нема видено општеството наше од бутање на вакви дисусии под тепих
 
Последно уредено:

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.336
Поени од реакции
79.113
Zosto?
Veke ima hronicen spamer sho moze odma da se sankcionira, so ogled na toa sho ima nekolku prijavi.
Што?
Сте го пријавиле?

Абе он е тоа што ни треба нас тука. Таков кретен. Не контате.
 

TheGhegClan

Slobodna Vojvodina
Член од
8 септември 2020
Мислења
505
Поени од реакции
152
Што?
Сте го пријавиле?

Абе он е тоа што ни треба нас тука. Таков кретен. Не контате.
1600976953012.gif 1600976953012.gif
Автоматски споено мислење:

Прегледај го приврзокот 267912
Автоматски споено мислење:

Кaкo штo гледaш oдaмнa е укaжaнo aли гo бaрaaт кoј е.Ехејј уште нa 9ти септември им е укaжaнo штo ке следувa
Види вака сега пошо не знам од кај да почнам со тебе дали се осмелуваш да кажеш зошто си ме пријавил уште од 9 септ? Кажи конкретно за што и еве јас ако толку ти пречам ке престанам да коментирам еве ти ветувам ја имаш мојата БЕСА само кажи што ти имам кажано лошо тебе лично?
 
Последно уредено:

Диле Јоргачев

Одделение за заштита на народот
Член од
3 април 2017
Мислења
8.650
Поени од реакции
27.994
Прегледај го приврзокот 267905Прегледај го приврзокот 267905
Автоматски споено мислење:


Види вака сега пошо не знам од кај да почнам со тебе дали се осмелуваш да кажеш зошто си ме пријавил уште од 9 септ? Кажи конкретно за што и еве јас ако толку ти пречам ке престанам да коментирам еве ти ветувам ја имаш мојата БЕСА само кажи што ти имам кажано лошо тебе лично?
Еднo е дa вoдиш дускусијa,a сoсемa другo е дa спaмaш зa дa јa зaтвoрaт темaвa
 

Kajgana Shop

На врв Bottom